Зв’язківці Національної гвардії України відзначили 75-ту річницю

583 0 0

75 років тому, 10 серпня 1943 року, бере свій початок Об’єднаний вузол зв’язку Національної гвардії України, коли штабом внутрішніх військ НКВС Українського округу в місті Харкові сформувалась Окрема рота зв’язку, яка в подальшому була переміщена до Києва та неодноразово реорганізовувалася.

З нагоди свята на території ВЧ 3077 в с. Нові Петрівці Вишгородського району відкрили каплицю для нацгвардійців. Її освятили голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко), капелан ВЧ 3077 прот. Василь Хомин та інші служителі УРЦ КП. У своїй промові митрополит Іоан наголосив на важливості надання автокефалії українській церкві і зазначив, що саме це стане ще одним кроком до миру в Україні.

Святкові заходи продовжилися у Вишгородському районному будинку культури “Енергетик”. Тут особовий склад військової частини привітав український військовик, генерал-лейтенант, перший заступник командувача Національної гвардії України, екс-виконуючий обов’язки командувача Нацгвардії (2014–2015) Олександр Кривенко. Він подякував військовим за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, нагородив командирів ВЧ 3077 та присвоїв звання капітанів взірцевим молодим нацгвардійцям.

Читайте ще:  30 листопада відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Київської області

Також Олександр Кривенко подякував зв’язківцям ВЧ 3077, які взяли участь у першому в Україні змаганні військових фахівців з програмування UKRAINIAN DEFENCE HACKATHON, та нагородив їх преміями. Під час подяки заступник командувача Нацгвардії акцентував увагу на важливості кіберзахисту в наш час.

Джерело: Вишгородська районна державна адміністрація

Теги: Вишгородський район, каплиця, Нацгвардія, Національна гвардія України, Об’єднаний вузол зв’язку, річниця, свято Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *