Знищення особливо цінних земель у заплаві річки Ірпінь триває

573 0 0

 

30 травня з заплави річки Ірпінь робітники компанії “БМК-“М-БУД” на замовлення Ірпінської міськради розпочали знімати родючі ґрунти.

Згідно з договором підряду, генпідрядник бере на себе зобов’язання щодо виконання робіт з будівництва пішохідних алей на набережній по вулиці Підгірній в Ірпені. Вартість робіт згідно кошторисної документації становить близько півтора мільйона гривень.

Директор юридичної компанії “ПравоЕксперт” Сергій Гапон роз’яснив “Погляду”, чи насправді заплавні землі знаходяться у межах міста.

Тож, не маючи повноважень, міськрада не тільки розпоряджається заплавними землями, а й фактично змінює їхнє цільове призначення. Зокрема, Національна академія аграрних наук України вже попередила, що забудова в заплавах річок є загрозливою тенденцією та небезпечним явищем як для екосистеми, так і для життєдіяльності населення (ГРАФІКА).

У відділі архітектури та містобудування Ірпінської міськради ситуацію не коментують. Але місцеві депутати разом із журналістами одразу ж звернулись до правоохоронних органів.

Забудова заплави по вулиці Підгірній  повним ходом триватиме доти, доки хтось не відповість за наслідки самовільного використання та знищення особливо цінних ірпінських земель.

Читайте ще:  На День матері — до Ворзеля!

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, Буча, Вишгород, Влада, Ворзель, Гостомель, дорога, дороги, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, міська рада, Немішаєве, Погляд, Приірпіння, Ремонт Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

140 queries in 1,980 seconds.