Знущання над людьми: у проблемних ірпінських недобудовах продовжують продавати квартири

3885 0 -2

Княжий двір Ірпінь

Представник забудовника продовжує продавати квартири у проблемних недобудовах мікрорайону “Благодатний”. Одне з повідомлень — реклама ЖК «Княжий двір» на сайті domik.ua — оновлено 11 червня.

У ній зазначається: “Продам видовую просторную квартиру в лесной зоне! Свежий воздух круглосуточно — в подарок! Новый элитный микрорайон новостроек! Рядом новая трасса — до Киева 6 км! Кирпичный дом! Шикарные планировки! Все прелести загородной жизни в центре города! Спешите приобрести свою квартиру по 9500 грн за метр! С ув. Виктория, представитель застройщика”.

Нагадаємо, 21 квітня в Ірпені відбулися збори ошуканих інвесторів аж 7 (!) житлових комплексів: «Панорамний», «Панорамний-2», «Fresh City», «Алфавіт», «Княжий двір», «Южний» та «Sherwood Park». Усі проблемні будинки знаходяться в мікрорайоні «Благодатний» і не введені в експлуатацію з різних причин.

Люди, обмануті фірмами-забудовниками ТОВ «BGM» і ТОВ «ФРЕШ ЛТД», зібралися для того, аби надати розголосу масштабній будівельній афері серед ЗМІ, довести її до відома ірпінського міського голови, міської і державної влади, поліції, прокуратури, а також знайти шляхи її вирішення.

Із надією на допомогу влади люди вирушили до Ірпінської міської ради.  На центральній площі вони зустрілися з мером Ірпеня Володимиром Карплюком,  який розповів їм, що перелік всіх проблемних новобудов Ірпеня вказано на сайті міської ради, щоб люди не купували там квартири, а ошукані інвестори лише вигукували: «Не брешіть, наших ЖК там немає!».  Не з’явилися вони у переліку й на сьогоднішній день, хоча пройшло вже майже 2 місяці. Натомість оголошення про продаж квартир ЖК “Княжий двір”, який знаходиться у мікрорайоні “Благодатний”, постійно оновлюється на сайті domik.ua.

Читайте ще:  Перенесена сесія

Тож попереджаємо потенційних покупців квартир в ірпінських новобудовах: будьте уважними та обережними, перед купівлею квартири ретельно перевіряйте історію ЖК!

Благодатний Ірпінь

Теги: Благодатний Ірпінь, Карплюк, Княжий двір Ірпінь Розділи: Головне, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *