Зневірились в обіцянках. В Ірпені мешканці ЖК “Rich Town” збираються судитися із забудовником

3365 0 4

В Ірпені мешканці ЖК “Rich Town” збираються судитися із забудовником ТОВ “Сарафан” власником якого є Наталя Бойчук, яка прописана за однією адресою з Ірпінським міським головою Володимиром Карплюком і входить до найближчого його оточення.

http://kotsubynske.com.ua/2015/04/02/pryirpinska-santa-barbara-u-karplyuka-dvi-spivmeshkanky/

ЖК “Rich Town” це 7 будинків, в яких більше 800 квартир. Не дивлячись на те, що по документах будинки здані в експлуатацію, люди в житловому комплексі “Rich Town” в Ірпені досі без нормального забезпечення газом і електрикою, ліфтами.

На сайті забудовника повідомляють: усі новобудови мають бути підключені до основних міських комунікацій. Більш того, їхні власники житимуть в екологічно чистому місці. Проте замість обіцяного комфорту мешканці квартир отримали суцільні проблеми. Пані Тетяна бідкається, що досі не може заселитися в омріяну квартиру. Адже має маленьку дитину, а в помешканні немає газу. Відтак вимушена орендувати квартиру в іншому місці. Наразі газ з’явився лише у 5-ти будинках із 7-ми. Проте його довелося відвойовувати особливим шляхом.

Втім, це не єдина проблема житлового комплексу “Rich Town”. У десятиповерхових будинках доcі не працюють ліфти. Люди кажуть, що не скористалися підйомником жодного разу відтоді, як будинок здали в експлуатацію. Усі будинки отримують електроенергію від тимчасової трансформаторної станції. Але вона вже зараз не витримує навантаження.

Читайте ще:  ВВС оголосила переможців щорічної премії "Книга року"

Мешканці “Rich Town” налаштовані рішуче. Кажуть, віри в пусті обіцянки більше не ймуть. У випадку, якщо забудовник протягом місяця не виконає усі умови, мешканці ЖК “Rich Town” звернуться до суду.

 

Теги: Довгобуд, забудова, Земля, ирпень, ірпінь, Ірпінь онлайн, Карплюк, київщина, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *