Зірвані громадські слухання в Гатному

623 0 0

 

В Гатненській сільській раді зібрали громадські слухання. Загалом  зареєструвались понад 80 осіб. Але приміщення виявилось не пристосованим для такої кількості людей. Тож усі потрапити до зали не змогли. Проте, у перших лавах опинилися чоловіки атлетичної статури. Вони неохоче відповідали, хто вони, хоча активно брали участь у голосуванні.

На порядоку денному – 9 питань. Головував член виконавчого комітету сільської ради Ігор Голуб.

Нагадаємо, 22 червня рада надала дозвіл на розробку плану території для будівництва нової багатоповерхівки. Ділянка знаходиться за адресою Покровська 2а.

Як виявилось у місцевих мешканців багато питань до забудовника, а також архітектора, який представив громаді план забудови. Час від часу палка полеміка перетворювалась на справжній  хаос.

На громадських слуханнях був присутній заступник сільського голови Сергій Вітенко, але з журналістами розмовляти відмовився.

Згодом, громадські слухання було остаточно зірвано – приїхала поліція, щоб забеспечити громадський правопорядок. У підсумку мешканці Гатного так і не порозумілись із забудовником та архітектором. Ціла низка проблемних питань залишилась без ві відповідей.

Мешканці Гатного написали заяву в поліцію.  Вони збираються судитися з сільською радою щодо нелегітимності та незаконності таких громадських слухань.

Наразі, представники громади Гатного подали до суду всі документи та докази , що свідчать про незаконне будівництво.

Читайте ще:  Феєричне шоу в Ірпінському будинку культури

Теги: благоустрій, Влада, Гатне, Грощі, Депутати, екологія, забудова, Земля, київщина, міська рада, Погляд, Поліція, сесія Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *