Жителі Києво-Святошинського району зможуть швидше отримати паспорт

1220 0 0

Центр надання послуг Києво-Святошинської РДА постійно вдосконалюється. За даними Києво-Святошинської районної державної адміністрації, відтепер районний ЦНАП видаватиме вдвічі більше іd-карток та закордонних паспортів. Для зменшення черг і підвищення комфорту обслуговування громадян ухвалили рішення про відкриття другої станції.

На відкриття завітали Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації разом із головою райради Вадимом Гедульяновим.

Пишаюся тим, що Києво-Святошинський район є першим в Україні, де саме районним ЦНАП розпочали надавати затребувані сервісні послуги. Вже рік жителі району мають змогу подати документи у Вишневому”, – прокоментувала Мирослава Смірнова.

Для станціїї закупили і налагодили відповідне обладнання, програмне забезпечення та канал спецзв’язку. Усе фінансування направлене з районного бюджету.

У Вишневому по вул. Лесі Українки, 88 надають послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Читайте ще:  Кермувальнику, підозрюваному в смерті чотирьох осіб внаслідок аварії на новоірпінській трасі, загрожує 10 років позбавлення волі

Теги: #Вишневе#ЦНАП#жителі#район#паспорт Розділи: Вишневе, Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *