Житель Київщини увійшов у 10-ку найсильніших атлетів Латвії

415 0 0

Віталій Міхеєв, майстер Спорту України та 6-ти разовий Рекордсмен України взяв участь у Чемпіонаті зі стронгмену, який проходив у Латвії. Силове багатоборство, що включає в себе підняття і перенесення нестандартних предметів: колод(лог-ліфт), якірних ланцюгів (дед-ліфт), автомобілів, каменів, автомобільних покришок та іншого.

Як повідомляє інформаційний портал “Рідна Крюківщина”, Віталій житель Крюківщини та представляє Україну на змаганнях. Спортсмен склав гідну конкуренцію атлетам прибалтійського краю, незважаючи на те, що він мав найменший зріст та найлегшу вагу серед інших. Також він звернув увагу учасників Чемпіонату своїми запальними танцями, харизмою та гідним результатом.

“Два етапи чемпіонату Латвії! Важкі вправи! Сильні учасники! Справедливі і гумористичні судді! Зіркові організатори турніру! Емоції переповнюють. М’язи напружуються, енергія виливається штормом – враження які не описати словами! Це було емоційно сильно та незабутньо красиво!”- поділився враженнями спортсмен.

Рекорд Віталія в Україні – лог-ліфт (193, 5 кг). У Крусифіксі – утримування бензопил на витягнутих руках в сторони та дед-ліфті – підіймання сейфу вагою 340 кг на ланцюгах, стронгмен зайняв призові місця. А в естафетах які включали дві – три вправи, снаряди в яких були вагою 100 і більше кілограмів, потрапляв в сімку кращих результатів з 14 атлетів та в десятку найсильніших атлетів Латвії.  Змагальний сезон ще триває, тому Віталій готується до наступних змагань.

Фото: Facebook

Читайте ще:  У Бородянці оприлюднили склад Ініціативної групи для обрання членів громадської ради

 

Теги: #Чемпіонат#cтронгмен#Крюківщина#Міхеєв#атлет Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *