Жахливе сьогодення Борисполя: замість дитячого садочку черговий супермаркет

815 0 0

Лише в самому центрі Борисполя знаходиться аж чотири супермаркети, тепер планується побудувати іще один. Відстань між магазинами приблизно 200 – 500 метрів.

За будівництво чергового супермаркету проголосували депутати на сесії Бориспільської міської ради, яка відбулася 4 вересня. Відомо, що будівництво планується по  вул. Київський Шлях, 62-а, 62, 60 — а це якраз навпроти МакДональдз.

Зараз на тій ділянці знаходяться приватні житлові будинки.

Якою буде нова Фора у центрі Борисполя, детально пояснив заступник міського голови Дмитро Гопанчук.

Повідомляють “Вісті”.

За його словами, проект супермаркету передбачає двоповерхову будівлю загальною площею 1 691,25 кв.м, комерційна площа становитиме 1 657,42 кв.м, а площа забудови — 1 234,00 кв.м. На другому поверсі знаходитиметься офіс для персоналу магазину площею близько 500 кв.м, на першому поверсі розміститься торгівельний зал.

Під’їзд до супермаркету розміщуватиметься з боку вул. Київський Шлях, заплановано автостоянку на 39 авто.

На думку Гопанчука, побоювань щодо будівництва «Фори» у пересічних містян зараз виникає менше, аніж було торік, коли зі скандалами будували «не АТБ» поряд з кінотеатром.

Читайте ще:  Делегація із США відвідала Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ на Бориспільщині

Також  Дмитро Гопанчук запевнив, що дане питання пройшло схвалення всіх депутатських комісій міськради, тому після отримання документації на підготовчі роботи розпочнеться розчистка території під будмайданчик, а новий зонінг Борисполя дозволяє змінити цільове призначення цієї землі. За переконанням Гопанчука, уже через місяць можуть розпочатися роботи. «До нового року точно вдасться залити фундамент», — коментує заступник мера.

Дмитро Гопанчук підтримує появу чергової «Фори», — каже, що великий бізнес для влади міста у пріоритеті — це і податки, і розвиток інфраструктури, і переваги для споживачів та конкуренція для торгівельному ринку. Про думку і пріоритети громади керівник не згадував.

Зрозуміло, що таке геніальне рішення можновладців Борисполя викликало у людей хвилю обурення.

Велика вірогідність, що на будівництві захочуть пропіаритися бориспільські політики. Збирати підписи, влаштовувати демонстрації, як це було із будівництвом АТБ. Але все закінчиться грандіозним відкриттям та шаленими знижками.

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share