Жахлива якість води: стурбовані жителі Ірпеня підписують петицію

1120 0 0

Вода Ірпінь Буча петиція

Ще на початку літа на сайті Єдиної системи місцевих петицій вкотре з’явилася петиція жителів Ірпеня щодо покращення якості питної води.

“Вода набула гнилісного запаху та втратила свої властивості як питна”, – заявляють жителі мікрорайонів, прилеглих до комбінату “Прогрес”, Привокзальної площі та вул. Антонова.

Тим не менш, керівництво “Ірпіньводоканалу” на чолі з Олександром Маркушиним періодично запевняє користувачів їхніх послуг, що повсякчас ведуться роботи, спрямовані на покращення водопостачання та водовідведення: заміна мереж, будівництво нових свердловин, водозаборів та станцій знезалізнення.

Станом на 4 вересня петиція “Незадовільна якість питної води”, розміщена на сайті Єдиної системи місцевих петицій, набрала 268 голосів із 300 необхідних.

Щоб підписати петицію, переходьте за посиланням: https://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/219

Нагадаємо, жителі Приірпіння постійно скаржаться на те, що з кожним роком якість питної води в регіоні стає дедалі гіршою, тому подібні петиції на сайті з’являються все частіше.

Цікаво, що колишній перший заступник міського голови Дмитро Христюк заявляв, що будівництво станції очистки води в Ірпені планується у 2016 році, а колишній мер Володимир Карплюк ще два роки тому обіцяв, що це відбудеться “найближчим часом“. А в 2018 році міська влада обіцяла ввести в експлуатацію 3 станції водопідготовки і знезалізнення — у Бучі, Гостомелі та Ірпені. Поки відкрили лише у Бучі…

Читайте ще:  Міністр думає, що залізничне сполучення з Росією припинять

Дмитро Христюк Ірпінь

Нагадаємо, нещодавно ІА “Погляд” провела власне розслідування стосовно якості питної води і з’ясувала, що у Приірпінні з кранів тече “отрута”, а вода не відповідає державним стандартам.

Проблему якості води у Приірпінні нерідко обговорюють й у центральних ЗМІ. Нещодавно телеканал 1+1 знімав у Ірпені програму “Інспектор. Міста”. Жителі ЖК “Річ Таун” у Бучі демонстрували свої фільтри для очистки води, які забруднюються вже за добу.

Ще однією нагальною проблемою є цілком можлива нестача води в майбутьонму — через хаотичну забудову регіону і стрімке збільшення кількості його жителів. Варто наголосити на тому, що ще на початку 2000-х років ірпінська влада не приховувала, що запаси води під Ірпенем дуже обмежені.

 

Теги: ірпінь, петиція, якість води Розділи: Головне, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації