Земельну комісію у Вишневому перенесли

583 0 0

Засідання земельної комісії, що мало відбутися у Вишневій міській раді 3 липня, перенесли через відсутність кворуму. Подія відбудеться 4 липня об 11 годині напередодні чергової сесії ради.

У складі комісії – депутати Олександр Головня, Андрій Піщемуха, Олексій Посандєєв та Кріпак Сергій. Головою комісії обрали Олександра Робака.

В рамках засідання мали розглянути 43 питання, пов’язані з розподілом, орендою та плануванням земельних ділянок. За словами адміністрації на комісію прибули тільки двоє представників комісії, тому неможливо створити повноцінний кворум.

На засідання планували прийти активні представники громади. Зокрема, вони створили сторінку з подією у Facebook, де описали вимоги, які висуватимуть до представників комісії. В першу чергу, громада вимагає проведення засідань у великій залі, де вмістяться всі зацікавлені процесом та де можливо буде проводити відео- та фото-зйомку.

Крім того, громада налаштована на початок відкликання деяких депутатів Вишневої міської ради через невиконання ними обов’язків перед виборцями.

Читайте ще:  Перевиконання бюджету у Вишневому: як розподілять залишок коштів

Теги: Вишнева міська рада, Вишневе, земельна комісія, Робак Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *