Заступник прокурора виявив у Бориспільській виправній колонії численні порушення вимог законодавства

353 0 0

Заступником прокурора Київської області проведено особистий прийом засуджених у Бориспільській виправній колонії, під час якого виявлено численні порушення вимог законодавства.

У середу, 19 вересня, заступником прокурора Київської області спільно із начальником відділу прокуратури області, виконувачем обов’язків керівника Бориспільської місцевої прокуратури та прокурором цієї прокуратури проведено особистий прийом засуджених у державній установі «Бориспільська виправна колонія (№ 119)».

У ході візиту до колонії також здійснено обхід її території, за наслідками якого виявлено численні порушення вимог законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених.

Так, засуджені, які працюють в цехах виробничої зони, не в повній мірі забезпечені засобами індивідуального захисту, рукавицями, спецодягом та взуттям.

Також, виявлено, що підлога деяких камер дисциплінарного ізолятору потребує ремонту та у ньому не забезпечено достатнє штучне освітлення. На харчоблоці недостатньо холодильного обладнання та він знаходиться в антисанітарному стані, персонал кухні проводить приготування страв в особистому одязі, оскільки спецодяг брудний.

Окрім того, територія установи, зокрема, поблизу столової та на виробничі зоні, захаращена сміттям та відходами, у тому числі від господарської діяльності, які тривалий час не вивозились.

Читайте ще:  Тіло мертвого захисника Донецького аеропорту два тижні пролежало у бучанській квартирі, яку він винаймав

Порушуються права засуджених на придбання продуктів харчування та товарів першої необхідності у крамниці установи, оскільки вона фактично не функціонує у зв’язку із відсутністю у ній асортименту.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратурою внесено вказівку.

Робота щодо забезпечення дотримання прав засуджених та законності в установах виконання покарань області продовжується та перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Київської області

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share