Заступника мера Вишгорода оштрафували за корупцію

520 0 2

Прокуратурою Київської області доведено вину одного із заступників голови Вишгородської міської ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Органами прокуратури Київської області, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, з метою виявлення порушень антикорупційного законодавства систематично здійснюється моніторинг декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, за матеріалами прокуратури області, уповноваженим суб’єктом, складено протокол про вчинення одним із заступників голови Вишгородської міської ради адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Установлено, що вказана службова особа несвоєчасно, без поважних причин, повідомила про суттєві зміни в майновому стані, які виникли у зв’язку з придбанням ним земельних ділянок.

Завдяки принциповій позиції прокуратури Київської області судом першої інстанції правопорушника визнано винним у вчиненні вказаного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 1 700 грн. Робота у цьому напрямі триває.

Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Читайте ще:  Великі перспективи. “Укргідроенерго” планує будівництво другої черги Дністровської ГАЕС

Теги: Вишгород, Вишгородська міська рада, Корупція, Прокуратура Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *