Засідання штабу благоустрою

338 0 0

1 серпня відбувся поточний штаб з упорядкування міста з керівниками комунальних служб Українки під головуванням першого заступника голови міста Володимира Луценка. Першочергову увагу приділено заявкам громади, які поступили до колл-центр міста та підприємству по обслуговуванню житла. Це й прибирання прибудинкової територію по вул. Будівельників 2 та пр-кту Дніпровський 23. Закцентовано увагу на питанні поточного ремонту дитячого майданчика по вулиці Енергетиків 3 – відремонтувати та встановити контейнер для сміття, відновлення решітки по пр-кту Дніпровський 20 та усунення проблеми протікання по Енергетиків 12. Вирішити питання щодо заміни люків, яких за місяць було викрадено близько 20 штук. Усунення протікання по вул. Енергетиків 8 та фітнес-центру “Гантеля”. Заміна або ремонт зламаного кодового замка по вулиці Юності 25, миття контейнерів та майданчиків. Вирішення проблеми тиску води за адресами вулиця Соснова 6 та 8. Ремонт старої гойдалки по вул. Енергетиків 10 та інші поточні питання. Продовжується прибирання сухостою по місту. Закінчено роботи по пр-кту Дніпровський 18, ПК “Енергетик”, біля магазину “Берізка”, по вулицях Будівельників 2 та 11, Соснова 1 та 5, наразі бригада переходить працювати у центр міста. Закцентовано увагу щодо прибирання біля магазину “Фора”.

Наголошено і на виконанні заходів, згідну плану робіт , щодо підготовки “осінньо-зимового періоду 2018 – 2019 років” та перевірка лічильників теплової енергії по місту й садочках. Заслухано звіт та продовжено контроль за питаннями минулого тижня згідно з аналізом робіт та ефективності праці комунальних служб. Встановлено опори по вул. Будівельників 4 та ведуться роботи по підключенню електромережі. Поставлена задача відновити якісно плити на площі імені Красноштана, перед ПК “Енергетиків” та вивезення демонтованих конструкцій від майданчика по вул. Будівельників 12 та Соснової 7.

Читайте ще:  Жителі Борисполя скаржаться меру на вантажівки, які 18 років псують їм життя

Загалом, штаб проведено змістовно, чітко закцентовано на проблемах та вирішенню поточних питань. Важливо зазначити той факт, що постійний зворотній зв’язок виконавчої влади з громадою, завдяки колл-центру, дієвий та дає можливість максимально швидко вирішувати питання щодо благоустрою та більш якісної роботи служб по обслуговуванню населення. Всі витрати надає Українська міська рада.

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *