Засідання 43 сесії Української міської ради

495 0 0

Нещодавно в місті Українка відбулося засідання 43 сесії міської ради. В ході засідання депутатами було розглянуто ряд важливих питань, одне з яких “Про недопущення відключення електричної енергії в місцях загального користування та допоміжних приміщеннях багатоквартирних будинків міста Українка”.

Під час розгляду даного питання було ухвалено рішення звернутися до Обухівського РП ПрАТ “Київобленерго” з проханням до закінчення судових спорів не відключати через наявність заборгованості електричну енергію в місцях загального користування (на сходових клітинах) та допоміжних приміщеннях (у ліфтових шахтах) багатоквартирних будинків міста Українка.

Ще одне важливе питання, яке було розглянуто на 43 сесії “Про звернення до Верховної Ради України та Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України з приводу внесення змін до Закону України “Про ринок електричної енергії”. Депутатами ухвалено рішення звернутися до Верховної Ради України та Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України з приводу внесення відповідних змін до Закону України “Про ринок електричної енергії” щодо надання ТЕС, які здійснюють теплопостачання населених пунктів та безальтернативними джерелами теплопостачання для населених пунктів, саме таких гарантій, які передбачені для ТЕС до 2024 року.

Читайте ще:  В Бучі відбулась нарада щодо будівництва асфальтного заводу

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

124 queries in 1,733 seconds.