Заручники “Євробуд”

708 0 1

Вже четвертий день в житловому комплексі “Теплий стан” немає світла. Жителі девятоповерхівки без ліфта, без інтернету та штучного освітлення. Мешканці звернулись по допомогу до журналістів “Погляду”. Люди обурені, що не отримують послуги, за які вчасно сплачують гроші.

Але Ірпінське відділення  “Київобленерго” воліє це питання вирішувани безпосередньо з власниками квартир у ЖК “Теплий стан”.
Отже, намагаємось з’ясувати усі обставини ситуації, що склалась у директора “Евробуд”. Та несподівано той заявляє, що взагалі не володіє такою інформацією.

Далі, разом із мешканецями ЖК “Теплий їдемо до відділення Ірпінського “Київобленерго”. Начальник районного підрозділу Сергій Герасименко з журналістами спілкуватись відмовився . А скаржникам пояснив таке.
Таким чином, маємо вже типову для багатьох ірпінських новобудів ситуацію.  Мешканці, які справно платять за використану електроенергію, стають заручниками відносин між забудовником-посередником та Ірпінським відділенням “Київобленерго”.

Читайте ще:  В Ірпені за бюджетні кошти розпочали ремонтувати дорогу, яку вже зробили в минулому році

Теги: благоустрій, Буча, Влада, Ворзель, Гостомель, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, історія, київщина, коцюбинське, міська рада, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *