Замовник будівництва у Коцюбинському сплатить до місцевого бюджету понад 6 мільйонів гривень пайової участі

545 0 0

Замовник будівництва у Коцюбинському сплатить до місцевого бюджету понад 6 мільйонів гривень пайової участі

Завдяки заходам, вжитим прокуратурою Київщини, замовник будівництва сплатить до місцевого бюджету понад 6 млн грн пайової участі для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Коцюбинського.

З’ясувалося, що у листопаді 2015 року забудовник отримав сертифікат про готовність до експлуатації об’єкта будівництва — багатоквартирного житлового будинку. Він знаходиться у згаданому селищі. Його загальна площа перевищує 25000 м².

Проте забудовник, порушуючи вимоги містобудівного законодавства, ухилився від укладення договору про пайову участь з Коцюбинською селищною радою.

Прокуратура Київської області звернулася до суду з позовною заявою з вимогою визнати укладеним договір між згаданою радою та замовником будівництва про пайову участь.

Завдяки заходам, вжитим прокуратурою, його визнано укладеним та поновлено порушені права органу місцевого самоврядування на отримання коштів пайової участі у розмірі понад 6 млн грн.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Читайте ще:  В Ірпені за крадіжку засобів для прання поліція затримала безробітну місцеву жительку

Теги: забудова, київщина, коцюбинське, Пайова участь, Приірпіння, Прокуратура, Розслідування Розділи: Київщина, Коцюбинське, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *