За фактом незаконного будівництва у Бучі асфальтного заводу розпочато кримінальні провадження

1130 0 0

За результатом спільного робочого виїзду прокурора Київської області, голови Київської облдержадміністрації, народних депутатів України та інших посадовців розпочато кримінальні провадження за фактом незаконного будівництва у Бучі асфальтного заводу.

Під час робочого виїзду прокурор Київщини виявив порушення при спорудженні згаданого підприємства між Бучею та Ворзелем. За даними контролюючих органів, товариство, яке його будує, не має жодних дозвільних документів, щоб зводити об’єкти з підвищеною небезпекою. Окрім цього, конструкція, яка має висоту 23 м, узагалі ніяк не закріплена.

За фактом незаконного будівництва у Бучі асфальтного заводу розпочато кримінальні провадження

Враховуючи штормові попередження в нашій країні та відстань до найближчої громадської забудови лише 285 м, горе-забудовники наражали на небезпеку сотні людей.

За вказаним фактом до ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Прокурор Київщини Дмитро Чібісов наголосив, що вражає бездіяльність місцевої влади та контролюючих органів, які з жовтня 2017-го до лютого поточного року робили вигляд, що в місті нічого не будується.

Читайте ще:  Броварська учениця здобула друге місце на Всеукраїнському фестивалі

За фактом незаконного будівництва у Бучі асфальтного заводу розпочато кримінальні провадження

Навіть після того, як громадськість почала виходити на мирні акції протесту і звертати увагу, що будівництво межує із житловими будинками, ворзельським озером та іншими зонами відпочинку курортного селища, — ні від керівництва місцевої влади, ні від контролюючих органів не було жодної заяви до органів прокуратури.

За фактом незаконного будівництва у Бучі асфальтного заводу розпочато кримінальні провадження

Також за результатом робочого виїзду до ЄРДР внесені відомості за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) та за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Досудове розслідування триває.

Прокуратура Київської області відкрита для громадськості та готова співпрацювати з місцевими активістами, які борються зі свавіллям місцевої влади, бездіяльністю контролюючих органів та ділками. Про факти порушень можна повідомляти на “гарячу” лінію за телефоном (044) 200-21-16.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Теги: Алькор, Асфальтний завод, Буча, Ворзель, Дмитро Чібісов, екологія, київщина, Приірпіння, Прокуратура Розділи: Буча, Ворзель, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *