За червень до Ірпінського відділу поліції надійшло більше 3000 звернень

1000 0 0

За червень до Ірпінського відділу поліції надійшло більше 3000 звернень

Впродовж червня до Ірпінського ВП надійшло більше 3000 звернень громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, які було зареєстровано до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень.

Про це інформує Ірпінський ВП ГУ НП у Київській області.

З-поміж численних заяв до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено понад 160 повідомлень, що мають ознаки кримінальних правопорушень.

Під час превентивних заходів щодо безпеки дорожнього руху працівники поліції відділу виявли та притягнули до адміністративної відповідальності 270 осіб. Так, 19 громадян керували транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

У ході операції “Перевізник” правоохоронці склали 24 адміністративні матеріали за порушення правил надання послуг та вимог безпеки при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом.

Дільничні Ірпінського відділу поліції притягнули до відповідальності 165 осіб, які вчинили адміністративні правопорушення. Це поява у громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, розпиття спиртного у громадських місцях, паління у заборонених зонах, викрадення чужого майна, вчинення насильства в сім´ї.

За неналежне виконання батьківського обов’язку щодо виховання дітей працівники ювенальної превенції притягнули до відповідальності 9 осіб.

Читайте ще:  Фастівчанин вкрав… каналізаційну трубу

Теги: захист прав людей, звернення громадян, Ірпінський ВП ГУ Нацполіції в Київській області, Поліція Розділи: Головне, Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *