За 197000 грн “DZIDZIO” привітає бориспільців на День міста

1113 0 -1

Згідно електронної системи публічних закупівель ProZorro, Управління культури, молоді і спорту Бориспільської міськради уклало договір з ТОВ “ДЗІДЗІДЗІ” за організацію виступу групи Dzidzio. Згідно з угодою, підрядник за 197 тис. гривень повинен буде організувати виступ цієї групи 15 вересня цього року, приурочене до 1003-річчя Борисполя.

Виявилося, що Бориспіль за виступ Dzidzio заплатив на 60 тис. Гривень більше, ніж кілька місяців тому невелике місто у Львівській області.

Повідомляє KV.

На сайті ProZorrо опублікований тільки звіт про укладений договір, а сам конкурс – не проводився. Згідно з укладеною угодою, виступ групи Dzidzio, тривалістю 45 хвилин, має розпочатися 15 вересня в 22:30 на Європейській площі Борисполя. Програму і зміст виступу повинні визначити самі виконавці. Кількість відділень, використання фонограми та інше повинно бути визначено обома сторонами договору не менш, ніж за шість днів до концерту.

В Управлінні культури, молоді та спорту Бориспільської міськради KV уточнили, що 15 вересня цього року на головній площі Борисполя запланований концерт, приурочений до Дня Борисполя. На цьому концерті, який розпочнеться о 15:00, крім Dzidzio повинні будуть виступати й інші зірки, імена яких в Управлінні вважали за краще поки не називати.

Читайте ще:  28 жовтня переводимо годинники на годину назад!

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ТОВ “ДЗІДЗІДЗІ” створена 9 місяців тому – 13 листопада 2017 року. Засновниками є Андрій Безух і Михайло Хома (соліст групи Dzidzio). Розмір статутного капіталу – 20 тисяч гривень.

Примітно, що в травні цього року ТОВ “ДЗІДЗІДЗІ” уклало договір з виконкомом Сокальського міськради (Львівська область) на організацію виступу групи Dzidzio до дня міста за 136 тис. Гривень. При цьому тривалість концерту в Сокалі була 60 хвилин, а не 45, як в Борисполі.

Відзначимо, що день міста в Борисполі відзначає щорічно в третю суботу вересня. У цьому році місто святкуватиме 1003-річчя 15 вересня. Згідно з інформацією на сайті Бориспільської міськради, крім вечірньої програми за участю артистів української естради на Європейській площі міста, буде організовано виставку-ярмарок майстрів народної творчості, майстер-класи, фотозони, розважальна програма для дітей. У міському парку заплановані спортивні змагання, польова кухня, виступи творчих колективів.

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *