З жовтня запрацює новий ринок у Вишгороді

1095 0 -1

Вже чимало років як у Вишгороді ринку немає. Точніше старий напівзруйнований павільйон працював, але, за словами місцевий жителів, толку з нього мало. Отже підприємці вирішили скористатися ситуацією. І вже через два тижні на приватній території за адресою вулиця Набережна 2 (біля нового «Екомарткету») відкриється ринок європейського типу.

 «Ми вирішили заповнити цей пробіл. І побудувати ринок нового європейського рівня. Чому європейського? Тому що він буде відповідати абсолютно усім нормам. У кожному павільйоні буде каналізація, вода. У м’ясних відділах вже покладена плитка», заявив співзасновник ринку, керівник проекту Ігор Тихан.

На території буде близько 200-от робочих місць. Павільйони обладнані усім необхідним.

«Чимало людей їздить у Київ за покупками. У нас на меті, щоб вишгородці скуповувалися у своєму місті. А з Києва навіть їздили до нас. Тут не тільки продукти харчування та господарчі товари будуть реалізовуватися. Тут і перукарня, і заточка ножів, і дублікати замків. Також зоомагазин, кав`ярні, одяг для дітей та дорослих, іграшки і навіть відділення Нової Пошти. Плануємо зробити вільну зону WiFi для молоді»,  розповів співвласник ринку Віталій Кутаф’єв.

Читайте ще:  На вишгородських Бегемотиках купатися заборонено - МОЗ

За словами керівника проекту, в пріоритеті підприємці Вишгорода. Наразі заповненість ринку складає 90%. Також підприємці не зможуть працювати без сертифікатів на товари. За думку тих підприємців, що через два тижні будуть реалізовувати товар на цьому ринку, умови тут прекрасні, аренда невисока.

 «Ми зараз знаходимося тут неподалік, 200 метрів від цього ринку. Але чому сюди перевозимо магазин? По-перше, орендна ставка – вона тут набагато приємніша ніж на попередньому місці. По-друге, це хороше місце для торгівлі. Буде багато людей», запевняє місцевий підприємець Галина Дубина.

Не забули і про продавців товарів власного виробництва. «Ми плануємо в районі 20-30 соціальних місць, де бабусі зможуть торгувати абсолютно безплатно. Але за умов, що будуть реалізовувати свою продукцію, що вирощена на власному городі. Перевірити буде легко, адже місто невеличке. Всі хто цікавиться, знають, яка бабуся торгує власною продукцією, а яка їде на «Троєщину» і займається перекупкою», пояснив Ігор Тихон.

Також на території знаходяться повноцінні туалети (не “біо”, а просторі, зручні вбиральні), достатня кількість джерел світла. Графік роботи майбутнього ринку з 8.00 до 21.00 щодня.

Читайте ще:  Далеко не втік: дачного крадія оперативно затримали на Васильківщині

Водночас замість старого ринку по вулиці Шолуденка планується зведення Торгово-розважального центру, як повідомив мер Вишгорода.

 

Теги: Вишгород, відкриття, павільйони, підприємці, ринок Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації