З під крану бориспільців тече брудна вода

338 0 0

Жителі Борисполя досить активні у соціальній мережі Facebook. Всі наболілі теми для міста обговорюються там. Не оминули бориспільці і тему про якість води.

Люди бідкаються, що вода, яку вони мусять споживати неналежної якості, має рудий колір, а інколи у ній навіть плавають черв’яки.

фото Таня Соловйова

Але не дивлячись на якість, ціна на воду у Борисполі стрімко зростає. Так на сьогодні люди сплачують за кубічний метр води і відведення стоків 23 грн. 88 коп.

Нещодавно на засіданні виконкому керівництво КП «Бориспільводоканал» порушувало питання про підняття ціну за воду, але для його затвердження не вистачило голосів.

За словами керівника Олександра Гануша, без подорожчання водопостачання підприємство не виживе.

Олександр пояснює це тим, що електроенергія подорожчала на 19%, вартість паливно-мастильних матеріалів збільшилася на 23,4%; знезараження води подорожчало із 7,3 до 16,7 тис. грн./т (без ПДВ) — це на 227%. Також держава з 1 січня 2018 обклала водоканали податком за користування надрами. Тобто з’явився податок на використання природних ресурсів: піску, щебеню, нафти, газу, води.

Отже вода для мешканців багатоповерхівок має подорожчати на 6,5 грн.

Також Олександр Гануш нагадав, що на підприємстві повинно бути 570 працюючих, а їх усього 207 середній вік яких 55 років та й молодь відмовляється працювати за таку малу зарплату.

Читайте ще:  В Ірпені по вулиці Лісовій Михайло Ковальчук на своїй ділянці незаконно знищує дерева під майбутню забудову

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *