З мешканців Приірпіння намагаються зібрати борги за житлово-комунальні послуги

578 0 0

 

Від початку липня мешканці Приірпіння почали отримувати попередження щодо боргів за комунальні послуги. Такі об’яви з’явились навіть на деяких будинках в Ірпені. Іноді розмір заборгованості сягає одного або двох мільйонів гривень. Але багато хто скаржиться, що борги нараховують некоректно та з помилками. Люди стурбовані. За рік суми в платіжках за житлово-комунальні послуги зросли більше ніж удвічі.
Більшість пенсіонерів не мають статків, щоб сплатити комунальному підприємству. Адже тоді не залишиться коштів навіть на їжу.
Керівник “Теплокомунсервісу” Сергій Пирч показує “Погляду” список боржників в місті Ірпінь, Буча, Гостомель. Каже, іноді на споживачів дуже тяжко впливати, тому що є складні життєві ситуації. Але в комунальному підприємстві сподіваються, що до початку опалювального сезона вдасться розрахуватися з Нафтогаз України.
Та чи не завадять такі проблеми належно підготуватися до опалювального сезону? Керівник «Теплокомунсервісу» демонструє знімальній групі Погляду котли, які в стані ремонту або ж на стадії профілактики.
Отже, в “Теплокомунсервісі” запевняють, що усі заплановані роботи відбуваються за графіком. Що ж до проблем некоректним нарахуванням заборгованостей радять звертатися до житлово-комунальні служби.

Читайте ще:  Кризова ситуація у Приірпінні поглиблюється унаслідок панування беззаконня та бездіяльності правоохоронців

Теги: благоустрій, Гроші, екологія, Заборгованість, ирпень, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, Рахунки Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *