Єдиний в Україні меморіальний комплекс на честь Героїв Небесної сотні відкрили у Вишневому

458 0 0

27 липня у місті Вишневе відбулось встановлення меморіальної дошки на честь активістів та жертв Євромайдану. Її розмістили у сквері “Небесної варти”, тому тепер сквер фактично перетворився на цілий меморіальний комплекс.

“18 лютого я був пораненим на Майдані, потім — дві операції тут в Києві, потім — в Чехії ще операція. А потім приїхав уже у Вишневе”, – розповідає про себе ініціатор меморіалу активіст Олександр Жамойдо. Ідея скверу та меморіалу виникла випадково: “В мене якраз вікно виходить на цю територію. Вийшов з балкона — а там така територія була і мені стукнуло в голову побудувати там сквер небесної сотні. І на наступній сесії змусив їх (Вишневу міську раду – “Погляд”) проголосувати, щоб землю виділили під це”, – коментує Олександр.

Створення комплексу профінансував як сам активіст — коштами з допомоги за поранення на Майдані, так і Вишнева міська рада та громадська організація “Ліга Нескорених”.

“Я хочу у Вишневому відкрити пам’ятник жінкам. Такого пам’ятника в Україні поки немає — пам’ятник жінкам-волонтерам, пам’ятник жінкам, які борються за Україну”, – ділиться планами Олександр Жамойдо. Зазначає, що просуватиме цю ідею ближче до виборів, щоб отримати достатнє фінансування.

Читайте ще:  Нова “Перлинка”. В Бучі відкрили новий дошкільний навчальний заклад

Теги: АТО, Вишневе, Герої Небесної сотні, Майдан, меморіальна дошка, сквер Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

144 queries in 1,262 seconds.