Як вирішиться доля сміттєзвалища на території Новозаліської сільської ради?

1575 0 -1

29 травня пройшла запланована робоча зустріч з питання функціонування полігону твердих побутових відходів «Утілсервіс» на території Новозаліської сільської ради.

На зустрічі були присутні т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан, депутати Київської обласної ради Сергій Кармазін та Галина Єрко, делеговані представники райдержадміністрації та райради, Новозаліської сільської ради, ТОВ «Утілсервіс» і громадськості.

В рамках зустрічі відбулось обговорення можливої подальшої співпраці з ТОВ «Утілсервіс» та виїзд на територію сміттєзвалища, що знаходиться на території Новозаліської сільської ради. Також обговорювалося питання щодо попередження техногенно-екологічної небезпеки при сортуванні, зберіганні та захороненні відходів з дотриманням Закону України «Про відходи» та ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

За результатами виїзду учасниками зустрічі узгоджено подальші дії щодо функціонування полігону твердих побутових відходів.

«На сьогодні через стан, в якому перебуває полігон твердих побутових відходів на території Нового Залісся, можна назвати просто «стихійним сміттєзвалищем». Коли ми разом з представниками райдержадміністрації, райради, Новозаліської сільради та громадськості приїхали туди, то просто ужахнулися побаченому», – розповідає Сергій Кармазін, депутат Київської обласної ради та керівник робочою групою при Бородянській РДА з питань функціонування полігону твердих побутових відходів, – «Ліс вже знаходиться прямо на сматєєзвалищі, дерева падають, сміття лежить просто горами по 10–12 метрів. Тому стало питання обмежити ввезення сміття із-за меж району на даний «полігон». Також підготовлене звернення до депутатів Новозаліської сільської ради та громади тимчасово надати можливість району завозити сміття. Робочою групою паралельно буде розроблений кошторис вартості для населених пунктів Бородянського району по утилізації сміття і розгляд альтернативних сміттєзвалищ в сусідних районах. Крім того було доручено визначити яким чином ТОВ «Утілсервіс» зможе гарантувати як пожежну, так і екологічну безпеку даного полігону. І останнє, найближчим часом планується об’явити конкурс щодо підписання договору для подальшого утримання полігону, яке влаштовувало б громаду».

Читайте ще:  На Бородянщині створять робочу групу з розгляду питань на «UVAGA.UA»

Як повідомлялося раніше, рішення щодо призначення чергового засідання було прийнято після обговорення та тривалої дискусії робочою групою при Бородянській РДА з питань функціонування полігону твердих побутових відходів 23 травня.

Теги: Бородянська районна рада, Бородянська РДА, Бородянський район, Валентин Корнієнко, Нове Залісся, Новозаліська сільська рада, Олександр Бадрудінов, полігон твердих побутових відходів, Сергій Кармазін, сміттєзвалище, ТОВ «Утілсервіс» Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *