Яготинську громаду, в питанні розширення ландшафтного парку, ніби почули

153 0 0

“Погляд”вже повідомляв про те, що громадські активісти, та краєзнавці Яготина, хочуть розширити новостворений ландшафтний парк імені Кирила Розумовського. З цим проханням вони вже звертались до керівників міста, району, та всіх небайдужих Яготинців. У зверненні зазначалось, що причиною для збільшення меж парку є те, що територія парку, який висаджував Розумовський є набагато більшою. Тепер питання вийшло на обласний рівень. В обласній адміністрації навіть відбулося засідання з цього приводу. Туди запросили й представників громади Яготина, які й озвучили вищенаведені аргументи. Після тривалих дискусій учасники засідання погодились, та підтримали пропозиції. Таким чином було ухвалено: розширити Заповідник з тим щоб включити до нього всі історико-культурні об’єкти. Крім того, є порозуміння стосовно включення до ландшафтного парку й мальовничого Круглого острова. Тим паче, що два роки тому з подібною пропозицією до міської влади Яготина вже звертались представники Чернігівського земляцтва. Вони пропонували розвивати об’єкт в рамках зеленого туризму.

“Погляд”вже повідомляв про те, що громадські активісти, та краєзнавці Яготина, хочуть розширити новостворений ландшафтний парк імені Кирила Розумовського.
З цим проханням вони вже звертались до керівників міста, району, та всіх небайдужих Яготинців.
У зверненні зазначалось, що причиною для збільшення меж парку є те, що територія парку, який висаджував Розумовський є набагато більшою.
Тепер питання вийшло на обласний рівень. В обласній адміністрації навіть відбулося засідання з цього приводу за участю представників Державної екологічної академії, міністерства  Культури України, та департаменту екології Київської ОДА. Туди запросили й представників громади Яготина, які й озвучили вищенаведені аргументи.
Після тривалих дискусій учасники засідання погодились, та підтримали пропозиції.
Таким чином було ухвалено: розширити Заповідник з тим щоб включити до нього всі історико-культурні об’єкти.
Крім того, є порозуміння стосовно включення до ландшафтного парку й мальовничого Круглого острова.
Тим паче, що два роки тому з подібною пропозицією до міської влади Яготина вже звертались представники Чернігівського земляцтва. Вони пропонували розвивати об’єкт в рамках зеленого туризму.

Читайте ще:  Сесія нездійсненна? Як в Броварській райраді трибуну блокували

Розділи: Київщина, Новини, Яготин
share TWEET SHARE share