Вивчаємо англійську під час гри

623 0 0

Вивчаємо англійську під час гри на Васильківщині

Незвичайний англомовний табір «GO CAMP» нещодавно стартував у Данилівській школі І-ІІІ ступенів на Васильківщині.
Сучасній людині важко уявити своє життя без знання англійської мови, яка зустрічається мало не на кожному кроці. Тим більше вона потрібна молодому поколінню, у якого ще все попереду. Але навчатися влітку мало кому хочеться, а ось гратись, розважатись і танцювати діти будуть залюбки. Тож на участь у англомовному таборі «GO CAMP» у Данилівській школі Васильківського району було подано більше 80 заяв від батьків школярів.


Починаючи з 6 серпня, два волонтери з Британії та Швеції впродовж двох тижнів люб’язно ділитимуться своїми знаннями з молоддю, об’єднуватимуть і здружуватимуть місцевих дітей під час розваг, танців, співу, ігор та різноманітних творчих завдань. Наприклад, третій день роботи табору ознаменувався спортивними іграми, креативними проектами, танцями і піснями. Учні разом з волонтерами провели фотоквест, під час якого виконали багато завдань та зробили безліч цікавих фото.


«Ідея і заслуга організації такого англомовного конкурсу належить нашим вчителям іноземної мови, які здобули перемогу на одному з міжнародних конкурсів, – розповів кореспонденту ІА «Погляд» директор Данилівської школи І-ІІІ ступенів Олексій Коваленко. – Волонтери спілкуються з дітьми виключно англійською мовою. Все відбувається в ігровій формі відповідно до спеціальної волонтерської програми».
Попереду у дітей ще багато цікавинок, за якими буде стежити і про які розповідатиме ІА «Погляд».

Читайте ще:  Перемога гостомельських лелек: на обласному етапі всеукраїнських конкурсів юний фотоаматор Анна Любенко посіла перше місце

Теги: англійська мова, Васильківщина, волонтери, іноземці, Освіта, табір, школа Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *