Вишнева міська рада ініціює антиолігархічний проект

773 0 -1

У Вишневому перед черговою сесією міської ради підготували звернення до Верховної ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Зміни та зауваження до звернення планують вносити на засіданні 5 липня.

У документі йдеться про те, що олігархія є причиною корупції, зубожіння українців та продовження військових дій. Зокрема, у зверненні наводиться факт, що громадяни України отримують найнижчу середню зарплату в Європі,  а середніх клас становить лише 3-5% населення. Це пов’язано з відсутністю конкуренції на українському ринку та великою кількістю монополій.

Вишневська міська рада у своєму зверненні пропонує Верховній раді розпочати дію законопроектів, які вже ухвалені: «Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування…», «Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах…», а також «Про ліквідацію приватних монополій». Введення цих законопроектів у дію має спричинити повернення українського капіталу та ліквідацію великих монополій.

Читайте ще:  У Вишневому відбулась 30-а сесія міськради

Теги: Верховна Рада, Вишнева міська рада, Вишневе, законопроект, монополія, олігархія Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *