Вишневе: жорстоке побиття активіста

1168 0 1

Ігор Гришачов став жертвою нападу. Чоловіка біля ресторану “Євразія” близько 7 години ранку, вискочивши зненацька, почали бити двоє невідомих осіб спортивної статури і припинили лише, коли зреагували перехожі. 

Громадський діяч підозрює, що так йому помстилися за активну позицію. Він захищає територію парку 10 га у Вишневому. “У мене немає ніяких комерційних і побутових конфліктів, окрім єдиного – це незаконна забудова на ділянці 10 га,  яка призначена для міського парку, але на ній зводить будинки компанія “Євро 2000″. Але те що сталося зі мною не зупинить відчайдушні спроби активістів встановити справедливість і повернути землю громаді.”,- коментує ситуацію потерпілий. Відомо, що жителю неодноразово погрожували у фізичній розправі.

Також, як виявилося, за дивним за збігом обставин, під час кривавого інциденту у місті не працювали камери вуличного спостереження. Нападники чітко підібрали місце, яке не захоплюють камери приватних закладів, розташованих на цій вулиці.

Місцева жителька та активістка Вишневого Наталія Коробенко на свої сторінці у Facebook зазначила: “На наш погляд, така подія є брутальним викликом усьому громадському суспільству Вишневого з боку криміналітету та ,вказаного вище, рейдера забудовника, яких покривають чиновники держаних та правоохоронних органів різного роду «мастей», починаючи від місцевого рівня та закінчуючи найвищими «гілками» влади.”

Читайте ще:  Телепроект “Нові лідери” викликав дискусії серед представників ірпінської громади

Вона закликала небайдужих громадян, правоохоронців, представників політичних партій і громадських організацій різного спрямування, бізнес-спільноту допомогти у розшуку невідомих осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Депутат Києво-Святошинської районної ради вже звернення до поліції для встановлена обставин нападу.

Нагадаємо, що Києво-Святошинський районним судом Київської області накладений арешт та заборона на відчуження, реєстрацію (перереєстрацію) земельної ділянки зведення багатоповерхівок на  парковій зоні 10 га у Вишневому в межах вул. Святошинська та вул. Машинобудівників. А також встановлено, що проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокове користування на умовах оренди ТОВ “Євро 2000″прийняте всупереч вимогам Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації “, Закону України “Про основи містобудівництва”.

ФОТО: Facebook

Теги: #Вишневе#парк#напад#Євро2000#ативісти#рейдер#забудовник#громада#Євразія Розділи: Вишневе, Головне
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *