Вишневе. Скільки коштує зібрати першокласника до школи?

908 0 0

Літо закінчується, а початок навчального року не за горами. Вже 1-го вересня школярі одягнуть форму та наповнять рюкзаки необхідними речами. Зібрати дитину в школу – задоволення не з дешевих. В цей час (серпень – початок вересня) сімейний бюджет для батьків значно зменшується.

Найзатратнішим є, звичайно, перший клас, коли треба не просто докупити ручки з зошитами, а й вибрати форму, а також організувати навчальне місце для дитини. Тому планувати шопінг краще заздалегідь, а не в самий останній момент.

Переважна більшість жителів Вишневого та околиць скупляється в Києві на таких ринках як: “Петрівка”, Даринок”, “Троєщина”. Можна все придбати й на місці, наприклад в оптовому ТЦ “Папірус”,  завітати до супермаркету “Novus”, сходити до ринку або у відповідний магазин. Розглянемо цінову політику найпопулярніших шкільних товарів.

Канцелярські вироби 

Невід’ємною частиною навчального процесу стала шкільна форма, хоча за законом України вона не є обов’язковою, а регламентується статутом школи та правилами внутрішнього розпорядку. Проте, у форми для учнів є свій плюс: батькам не треба морочитися з вибором. Зазвичай вони купують її на два сезони вперед, потім лише додають до гардеробу пару блузок, сорочок. Весь одяг має бути зручним. Бажано – з сумішевих тканин. У чистій синтетиці дитині буде некомфортно, а натуральні тканини жахливо мнуться.

Одяг та взуття

Читайте ще:  Рух в Яготині й районі стабільний

Комплект для дівчинки:

Піджак –750-1200 грн;

Спідниця – 290-500 грн;

Блузка – 200-470 грн;

Панчохи –100-150 грн;

Туфлі – 375-950 грн;

Бантики – від 18-47 грн/шт.;

Спортивна форма – 600-800 грн;

Кросівки – 350-800 грн.

Гардероб для хлопчика :

Піджак – 800-1450 грн;

Брюки – 300-650 грн;

Сорочка – 280-400 грн;

Туфлі – 350-700 грн;

Спортивна форма – 700-900 грн;

Кросівки – 350-840 грн.

Як зазначають продавці Вишневого, ціни на товари збільшилися, особливо на ті, які привозять із-за кордону. Переважно Вам запропонують одяг з Туреччини, Польщі, Італії. Український  – Харків, Хмельницький, Кременчук, Львів та Одеса, хоча ціни на вітчизняного виробника інколи значно перевищують іноземного.

Рюкзак або портфель

Це, мабуть, головне, на що варто звернути увагу, збираючи дитину в школу. Навіть у першому класі дітям доводиться носити важкі рюкзаки. Від зручності конструкції залежить здорова спина вашої дитини. Спинка повинна мати ортопедичний елемент. Друге за важливістю – лямки. Широкі, м’які, міцні, зі зручним регулюванням. Крім того, у рюкзака повинно бути стійке дно, зручна верхня ручка, кілька кишень, куди зручно збирати всякі дрібниці. Замки, з одного боку, повинні не прищіпатися при польоті рюкзака зі сходів, з іншого – дитина повинна без проблем відкривати їх самостійно. Обов’язкова деталь – світловідбиваючі елементи, які добре видно водіям на дорозі. Коштують вони по-різному: від 350 до 1200 грн, залежно від якості, складу та виробника .

На першокласника батьки витратять: від 308 грн на канцелярію; на одяг від 3033 до 5047 грн на дівчинку, від 3130 до 6040 грн на хлопчика. Не забувайте також про квіти.  Букет, у середньому, коштуватиме 250 грн.

Теги: #Вишневе#школа#першокласник#1вересня#учні Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *