Вишневе: чому жителі проти місцевої влади

423 0 -1

1-го вересня у Вишневому пройшло народне віче. Жителі міста та найактивніші борці за парк зібралися в центрі біля фонтану, щоб обговорити нагальні питання.

За словами громади, народ дістало свавілля та бездіяльність депутатів. Відсутність будівництва соціальної інфраструктури (школи, дитячі садочки); проблеми з водовідведенням та електропостачанням (брудна вода та постійні відключення світла); нестача лікарів та годинні черги; неможливість зупинити рейдерів-забудовників – це та багато іншого турбують більшість жителів. Згадали  також про скандальну забудову парку в 10 га, де щосуботи об 11:00 проходить зустріч активістів.


У звязку  цим, громада запропонувала відкликати мера міста та депутатів з посади та висловити їм свою недовіру, але спочатку треба пройти ряд процедур . Однією з яких – листи-запити до депутатів з вимогою надання детального звіту про виконану роботу за весь час, щоб потім передати на засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності таетики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформативної політики, які мають проаналізувати діяльність чи бездіяльність народних обранців, а потім винести питання на чергову сесію.

Наступні народні збори  відбудуться в першу неділю жовтня.

Читайте ще:  "Підсумки тижня” від журналістів СН ІА “Погляд” 12.10.2018

Теги: #Вишневе#мер#парк10га# Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share
122 queries in 1,661 seconds.