Вишгородці потерпають від смердючої води

950 0 1

Нещодавно житель міста звернувся до Вишгородського МКП «Водоканал» зі скаргою про якість водопостачання. У нього та у більшості мешканців Вишгорода з’явилися проблеми – вода з-під кранів смердить та з нальотом іржі, розповідає місцевий житель Дмитро Ромахін у Facebook.

«Водоканал» взяв на аналіз воду, що використовують містяни. Результати  – в межах норми. У чому ж проблема?

Виконуючи забір води з двох водоносних горизонтів (Юрського і Сеноманського), вода повинна відстоятися у спеціальних резервуарах перед подачею споживачам для випаровування запаху і легких домішок (тих самих які починають “грати болотом” в бойлері).

«На моє велике здивування вода не проходить додаткову фільтрацію, очистку і знезараження. По суті ми п’ємо як кажуть в народі “Джерельна воду”, але в підсумку стали її заручниками.

Після початку будівельного буму в Вишгороді населення сильно зросло, тим самим Водоканал систематично підвищував забір води. Прокляті комуністи (як прийнято говорити сьогодні) будували інженерну інфраструктуру в місті з “запасом”, але тепер і цього стало мало. Заповнюючи наявні резервуари водою вона не встигає відстоятися і відразу ж йде в систему користувачам. Який вихід з даної ситуації?», – розповідає місцевий житель Дмитро Ромахін.

Також він стверджує, що один із забудовників зобов’язався перед містом модернізувати насосне обладнання і побудувати новий резервуар для води. Але обіцянки не виконав.

Читайте ще:  Ірпінці співпрацюватимуть з американцями

Теги: Вишгород, Вода, Водоканал, іржа, смердюча вода Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *