Вишгородський єдиноборець привіз дві медалі з європейських турнірів

695 0 0

Спортсмен з Вишгорода привіз до рідного міста дві “бронзи”. Протягом місяця Іллі Сергієнку – спортсмену, що займається «кіокушинкай карате», вдалося виступити на двох міжнародних турнірах: перший – Чемпіонат Європи в Польщі, другий – Міжнародний чемпіонат «Молоді леви» в місті Сентеш, Угорщина.

Про свої досягнення написав на сторінці у Facebook спортсмен Ілля Сергієнко.

«Обидві поїздки закінчилися з однаковим результатом – бронза. Одразу хочеться подякувати батькам, котрі допомагають мені реалізовувати свої плани у життя. Адже лише вони знають, яких зусиль коштують перемоги. Окрім зусиль моральних та фізичних, змагання ще і фінансово нелегкі: проїзд, проживання, участь – усе за власний рахунок», розповів спортсмен.

Якщо говорити про загальну кількість учасників, то на кожному з турнірів було присутньо більше 600-а чоловік.

Особлива увага – це турнір в Угорщині. Представники з України об’єдналися у єдину команду, незалежно від своєї федерації чи міста проживання. Під час півфінального поєдинку Іллі з румуном у залі було дійсно гаряче. З однієї сторони велика румунська команда, яка підтримує свого бійця, з сторони вишгородського спортсмена – величезна підтримка українців. У залі не було чутно рефері на татамі, так гучно викрикували «УК-РА-Ї-НА» та «РО-МА-НІ-Я». Підтримували міста з усієї нашої країни: Ірпінь, Житомир, Лохвиця, Полтава, Дніпро, Київ, Бровари, Миколаїв та інші…

Читайте ще:  Для пацієнтів і лікарів запрацювала гаряча лінія

Теги: Вишгород, єдиноборство, Змагання, Карате, кіокушинкай карате, медалі, спорт Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *