Вишгородський театр-школа подарував свято одиноким вишгородчанам

158 0 0

Нещодавно театр-школа «МоноФон» (режисер – Уляна Штурба), що працює при Вишгородському районному будинку культури «Енергетик», побував у стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового перебування Вишгородського територіального центру.

Стаціонарне відділення дуже часто називають в народі «Будинком престарілих», бо тут живуть літні люди – хворі, одинокі, котрі не можуть собою опікуватись і у котрих немає рідних, щоб за ними доглядали. Саме сюди, до своїх земляків, у день Різдва Христового повезли частинку свого таланту, свого бадьорого настрою, вклавши їх у театралізовану різдвяну постановку, учасники Театру-школи.

Активістка Ольга Ким, уточнивши, що потрібно нашим підопічним, запропонувала мешканцям Вишгорода долучитись до привітань одиноких земляків: «Давайте разом докладемо зусиль, щоб подарувати тепло і турботу тим, кому вони необхідні, хто немічний, як діти чи тваринки. Треба підтримувати одне одного. Не буває чужих одиноких людей, чужих дітей і чужих тварин».

Отож, приїхали у гості і з цікавою концертною програмою, і з подарунками – засобами особистої гігієни та медичними засобами, фруктами, солодощами.

Читайте ще:  Свято Водохреща на набережній річки Ірпінь, яка поступово помирає

Наші підопічні були раді зустрічі з юними талантами, щиро дякували за їх співпереживання, подаровані хвилини тепла і радості, що створили неповторну атмосферу родинного єднання під Різдвяною Зіркою.

Приєднуючись до слів вдячності, висловлених нашими підопічними, хочу і від себе особисто подякувати нашій небайдужій молоді за їх чудовий виступ, за колядки у такий світлий святковий день, за подарунки, тепле і щире спілкування з нашими «дідусями» і «бабусями» – як з рідними. Хай вертається до вас добром усі ваші добрі справи і примножуються у ваших талантах!

Джерело: Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування

Теги: будинок престарілих, Вишгород, Вишгородський район, літні люди, люди похилого віку, свято, театр Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації