Вишгород заполонила реклама наркотиків: на будинках, парканах та у соцмережах

238 0 1

Місто потерпає від епідемії мережевої торгівлі наркотиками. Останнім часом про нове значення слів “клад” і “закладка” дізналися всі від малого до великого.

Наркодилери створили незліченну кількість сайтів-вітрин зі своєю продукцією, а всі старання поліції припинити хаотичну торгівлю нагадують боротьбу з вітряними млинами. Правоохоронці не встигають за дилерами й не мають протиотрути проти Telegram-мереж.

На вишгородських форумах є чимало відгуків містян, які зіткнулися з такими надписами на стінах своїх будинків та на парканах.
Під час сесії Вишгородської міської ради 3 липня 2018 року це питання також обговорювали. “Протягом останніх кількох тижнів у Вишгороді масово з’явилася так звана реклама продажу наркотичних засобів через інтернет — канал Telegram. Надано доручення комунальному підприємству “Благоустрій” щодо ліквідації надписів, де їх можна зафарбувати”, — розповідає міський голова Олексій Момот.

Але за словами мера міста, це недієвий метод боротьби з цим явищем. Адже наркодилери наносять за одну ніч близько 20-ти надписів. Більш ефективним є написання скарги у Telegram-мережі. “Це робиться дуже просто. Заходиться у Telegram у налаштування і пишеться скарга, що це є канал розповсюдження наркотичних речовин. Це найбільш дієвий спосіб блокувати ці канали. Ця погань з’явилася у місті і це дуже небезпечно”.

Міський голова запропонував на наступній сесії внести зміни до бюджету і виділити кошти на подальший розвиток системи “Безпечне місто”, а саме на встановлення додатково 20-30 камер відеоспостереження по місту. Також закликав бізнесменів, власників магазинів та торгових точок встановити хоча б по одній камері на своїх підприємствах, аби покращити контроль правоохоронних органів над ситуацією у Вишгороді.

Також під час сесії міськради проголосували “за” затвердження Детального плану території прощею 221,45 га, що відноситься до каскаду Київської ГЕС. На цій землі знаходяться споруди, які утримують напірний фронт води і є необхідними для вироблення електроенергії.

“Що дає нам детальний план? Коли оформлена земельна ділянка під об’єктом і оформлено об’єкт — то це вже закінчено процес узаконення користування цими об’єктами. Тобто на сьогодні існує споруда, яка знаходиться на якійсь земельній ділянці і вона не відведена у постійне користування. Що є порушенням земельного законодавства. Детальний план нам це не дасть. Наступним кроком буде виділення земельних ділянок у постійне користування, звернення до Вишгородської міської ради, розробка такої документації і оформлення цих земельних ділянок”, — пояснив представник компанії ПрАТ “Укргідроенерго”, заступник начальника відділу з оформлення земельних ділянок нерухомого майна та корпоративних прав Олександр Гречко.

Після всіх процедур землі державної власності, які знаходяться на балансі Київських ГЕС та ГАЕС будуть оформлені як землі енергетики і будуть призначені для виробництва електричної енергії.

Також депутати міської ради не оминули питання АТОвців — бійцям було виділено земельні ділянки.

Теги: Детальний план, засідання, Київська ГЕС, наркодилери, наркотики, сесія, Сесія Вишгородської міської ради, соцмережі Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

90 queries in 1,149 seconds.