Вишгород заполонила реклама наркотиків: на будинках, парканах та у соцмережах

1465 0 1

Місто потерпає від епідемії мережевої торгівлі наркотиками. Останнім часом про нове значення слів “клад” і “закладка” дізналися всі від малого до великого.

Наркодилери створили незліченну кількість сайтів-вітрин зі своєю продукцією, а всі старання поліції припинити хаотичну торгівлю нагадують боротьбу з вітряними млинами. Правоохоронці не встигають за дилерами й не мають протиотрути проти Telegram-мереж.

На вишгородських форумах є чимало відгуків містян, які зіткнулися з такими надписами на стінах своїх будинків та на парканах.
Під час сесії Вишгородської міської ради 3 липня 2018 року це питання також обговорювали. “Протягом останніх кількох тижнів у Вишгороді масово з’явилася так звана реклама продажу наркотичних засобів через інтернет — канал Telegram. Надано доручення комунальному підприємству “Благоустрій” щодо ліквідації надписів, де їх можна зафарбувати”, — розповідає міський голова Олексій Момот.

Але за словами мера міста, це недієвий метод боротьби з цим явищем. Адже наркодилери наносять за одну ніч близько 20-ти надписів. Більш ефективним є написання скарги у Telegram-мережі. “Це робиться дуже просто. Заходиться у Telegram у налаштування і пишеться скарга, що це є канал розповсюдження наркотичних речовин. Це найбільш дієвий спосіб блокувати ці канали. Ця погань з’явилася у місті і це дуже небезпечно”.

Міський голова запропонував на наступній сесії внести зміни до бюджету і виділити кошти на подальший розвиток системи “Безпечне місто”, а саме на встановлення додатково 20-30 камер відеоспостереження по місту. Також закликав бізнесменів, власників магазинів та торгових точок встановити хоча б по одній камері на своїх підприємствах, аби покращити контроль правоохоронних органів над ситуацією у Вишгороді.

Читайте ще:  Псевдопатріотичний цинізм: в Ірпені мунварта, яка сприяє свавіллю місцевої влади, узяла участь у флешмобі на підтримку полонених моряків

Також під час сесії міськради проголосували “за” затвердження Детального плану території прощею 221,45 га, що відноситься до каскаду Київської ГЕС. На цій землі знаходяться споруди, які утримують напірний фронт води і є необхідними для вироблення електроенергії.

“Що дає нам детальний план? Коли оформлена земельна ділянка під об’єктом і оформлено об’єкт — то це вже закінчено процес узаконення користування цими об’єктами. Тобто на сьогодні існує споруда, яка знаходиться на якійсь земельній ділянці і вона не відведена у постійне користування. Що є порушенням земельного законодавства. Детальний план нам це не дасть. Наступним кроком буде виділення земельних ділянок у постійне користування, звернення до Вишгородської міської ради, розробка такої документації і оформлення цих земельних ділянок”, — пояснив представник компанії ПрАТ “Укргідроенерго”, заступник начальника відділу з оформлення земельних ділянок нерухомого майна та корпоративних прав Олександр Гречко.

Після всіх процедур землі державної власності, які знаходяться на балансі Київських ГЕС та ГАЕС будуть оформлені як землі енергетики і будуть призначені для виробництва електричної енергії.

Читайте ще:  Ірпінці голосуватимуть за проекти, кошти на реалізацію яких передбачено громадським бюджетом

Також депутати міської ради не оминули питання АТОвців — бійцям було виділено земельні ділянки.

Теги: Детальний план, засідання, Київська ГЕС, наркодилери, наркотики, сесія, Сесія Вишгородської міської ради, соцмережі Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *