Вишгород на шляху до нового статусу — популярний туристичний напрямок країни

1030 0 0

Україна має великий туристичний потенціал, але майже не розвивається у цьому напрямку.

Експерти запевняють, в Україні вже найближчим часом активно розвиватимуть мережу туристичних кластерів. Це означає, що наша країні почне йти у напрямку розвитку туризму – не тільки у великих містах, а й у містечках та селах.

Платформа під навою «Туристичні кластери 300+» заснована з метою економічного та соціокультурного розвитку регіонів України. Про це в Укрінформі на прес-конференції сказала  ініціатор проекту, голова робочої групи з розвитку сільських територій АЦ АСУ Юлія Алєксєєва.

«Для України цей проект – це шлях, який може дуже швидко створити мільйони робочих місць, спадщину, повернути інтерес українців до своєї країни», – зазначила вона.

За словами ініціатора проекту, після аналізу туристично привабливих місць був складений приблизний їх перелік із 300 об’єктів. «Ми приблизно порахували, скільки цікавих туристичних дестинацій в Україні є, які вже оформлені і є центрами притяжіння активних туристів. Але ми сподіваємося, що коли багато регіонів побачать те, що туризм дає змогу швидко розвиватися, вони приєднаються до цього проекту», – наголосила вона.

Читайте ще:  В Ірпені відбувся благодійний фестиваль “IRPIN DOBRO FEST”

Наразі, зазначила координатор, вже більше 100 заявок від різних регіонів України подані для участі у проекті. Адже безліч населених пунктів мають бажання розвивати туризм, але не знають як це робити. Саме цей проект створений, аби допомогти у реалізації прагнень.

Вишгород – майбутній популярний туристичний напрямок для українців

Однією з таких туристичних дестинацій є і місто Вишгород. Це місто з часів Київської Русі -друге місто за значимістю після Києва. А сам Вишгородський район унікальний та самобутній. Але для розвитку туризму тут потрібно чимало вкласти зусиль.

Перші кроки над створенням туристичного кластеру у Вишгородському районі вже відбуваються. Зокрема, Вишгородський історико-культурний заповідник брав участь в обговоренні стратегії розвитку району з представниками міської та районної ради.

«ВІКЗ має досить слабку матеріальну базу, через це ми не можемо розвиватися так як ми би цього хотіли. У тому числі презентувати унікальні історичні місця, якими славиться Вишгород. Ми спілкувалися з представниками міської та районної влади щодо створення стратегічного плану проекту розвитку Вишгорода та району. Хотілося б разом створити місце, яке буде дуже привабливим для туристів» – розповіла директор Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидат історичних наук Влада Литовченко.

Читайте ще:  Бородянські школярі дарують посмішку

За її словами, у місті можна розвивати різні види туризму: зелений, історичний, археологічний та навіть релігійний.

Один маленький крок до популяризації туризму вже зроблено. Нещодавно фахівці Вишгородського історико-культурного заповідника створили путівник містом Вишгород. Тож цілком ймовірно, що завдяки об`єднанню зусиль і у Вишгородському районі вже найближчим часом з`явитися своя туристична дестинація.

Теги: Вишгород, Вишгородський історико-культурний заповідник, Вишгородський район, туризм, туристи Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *