Виконком в Ірпені

378 0 0

 

Звіт про виконання міського бюджету Ірпеня за 1 півріччя 2018 року. Таким було перше питання засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Далі члени виконкому підтримали створення комісії  із самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади міста

Очолювати комісію буде перший заступник міського голови Дмитро Христюк. Окрім нього до складу увійдуть секретар міської ради Анастасія Попсуй, архітектор Михайло Сапон та керівник КП “Контроль благоустрою міста” Євгенія Алєксєєва.

Далі розглянули низку питань служби у справах дітей та сім’ї. Також затвердили проектно-кошторисну документацію. Щоправда, жодної конкретної цифри традиційно не оприлюднили. Крім цього, планується капітальний ремонт дитячих майданчиків, доріг та тротуарів. Згодом перейшли до проблем управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.

Ще одне нагальне питання – ліквідація стихійного сміттєзвалища біля 3 школи.

Наприкінці засідання затвердили рішення щодо проведення загальноміських заходів та ярмарків в Ірпені.  Саме під час цього засідання, Володимир Карплюк повідомив у соціальних мережах інформацію про складання повноважень Ірпінського міського голови. Але чомусь проінформувати про це присутніх на виконкомі так і не наважився.

Читайте ще:  Нацкорпус продовжує прикрашати сірі стіни дитячого садка в Боярці

Теги: благоустрій, виконком, Влада, день в історії, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, сесія, Христюк Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

139 queries in 1,936 seconds.