Виконком в Ірпені: несподівано оприлюднені кошториси та зв’язок земельних ділянок Віктора Гуріна з витоком газу

1058 0 0

Виконком в Ірпені: несподівано оприлюднені кошториси та зв’язок земельних ділянок Віктора Гуріна з витоком газу

14 серпня пройшло засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради. Основними питаннями були кошториси, що стосувалися проведення різних робіт — в Ірпені та Гостомелі. Також у центрі уваги опинилися ділянки Віктора Гуріна, що пов’язано й з витоком газу.

Перше засідання без відставних ірпінських можновладців — очільника міста Володимира Карплюка та його заступників Дмитра Христюка і Наталії Семко — пройшло під головуванням в.о. мера Ірпеня Анастасії Попсуй.

У коридорі та за столом, де зазвичай відбувається засідання, виявилася суттєва нестача крісел. Тому членів виконкому ще якось всадили, а ось більшість посадовців та журналістів були присутніми навстоячки.

Виконком в Ірпені: несподівано оприлюднені кошториси та зв’язок земельних ділянок Віктора Гуріна з витоком газу

Ми з колегою Олександром Наказненком (“Зоря Приірпіння”) з цього приводу жартували: відставні очільники міста забрали із собою й свої крісла.

Був присутній і майбутній член виконкому — перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Але без права голосу, оскільки має пройти спецперевірку.

Колишній керівник “Ірпіньводоканалу” запропонував затвердити інвестиційну програму цього підприємства на 2019 рік. Її громадське обговорення заплановане 17 серпня на 8:00 у приміщенні водоканалу (м. Ірпінь, вул. Соборна, 1-а).

Перше питання порядку денного виконкому — надання дозволу на видалення аварійних, сухостійних дерев та санітарну обрізку задля упорядкування території м. Ірпінь.

Доповідач — директор КП “Ірпіньзеленбуд” Ольга Олійнич — була у піднесеному настрої. Вона дякувала колишньому меру Карплюку, членам виконкому, депутатам за автогідропідіймач, придбаний за бюджетні кошти.

Читайте ще:  У відкритому чемпіонаті Славутича по міні-футболу взяли участь команди з Київщини та України

Олійнич запевнила, що тепер у підприємства з’являться нові можливості. Адже накопичилося заяв на знесення 1 тис. дерев. Директор запевнила: “Ми не видаляємо зелені — лише сухі та аварійні”.

Очільник КП “Контроль благоустрою міста” Євгенія Алєксєєва розповіла про демонтаж старих поштових шаф, що встановлені без відповідних дозволів та перебувають у аварійному стані.

Виконком в Ірпені: несподівано оприлюднені кошториси та зв’язок земельних ділянок Віктора Гуріна з витоком газу

За її словами, ці конструкції не стоять на балансі міського підрозділу “Укрпошти”, їх ніхто не приводить у належний стан. Тому деякі з них демонтують. А якщо ці шафи використовують люди?

Несподіванкою стало оприлюднення кошторисів від КП “Ірпіньжитлоінвестбуд”. Оскільки директора цього підприємства не було, то ініціативу в свої руки взяла тендітна дівчина — його заступник Жанна Остапчук.

Виконком в Ірпені: несподівано оприлюднені кошториси та зв’язок земельних ділянок Віктора Гуріна з витоком газу

Вона вже не вперше сміливо озвучує цифри, що фігурують у кошторисах. Чи, можливо, нова влада вирішила бути у цьому плані відкритішою, ніж “попередники” з їхньої ж новообличчівської команди?

Отже, на реконструкцію школи №17 передбачено більше 999 тис. грн, будівництво саморегульованого перехрестя з рухом по кільцю (перетин вул. Соборна та Садова) — 7,183 млн грн, капремонт школи мистецтв та дороги з тротуаром (Соборна від Єсеніна до перетину Університетської і траси Р-30) — відповідно 1,228 млн та майже 17,7 млн грн.

На будівництво артезіанської свердловини по вул. Курська — майже 1 млн грн, реконструкцію артсвердловини поблизу станції другого підйому води по вул. Чехова — 1,690 млн грн.

Читайте ще:  ТОП-8 способів боротьби з осінньою депресією

Кошториси у додатку стосувалися інших об’єктів. Так, парк Молодіжний: будівництво та облаштування системи поливу — 732 тис. грн, газону — 1,530 млн грн, озеленення — 904 тис. грн.

Парк Незнайки: будівництво та облаштування газону біля алеї — 419 тис. грн, системи поливу біля парку — 702 тис. грн, у самому парку — більше 1 млн грн

Капремонт паркану садочка “Казка” — 248 тис. грн, зони вигулу собак (вул. Ярославська, 26-38) — 1,350 млн грн, дитмайданчиків (вул. Ярославська, 11) — 1,385 млн грн, дороги (вул. Варшавська, від Лесі Українки до 74 стрілецької дивізії) — 1,493 млн грн.

На будівництво вхідних доріжок з вул. Стельмаха до пішохідної алеї на набережній по вул. Підгірній — 298 тис. грн.

На будівництво свердловин у парках Незнайки та “Перемога” — по 169 тис. грн. На капремонт електропостачання школи №17 — 1,380 млн грн (коригування)

У Гостомелі по вул. Свято-Покровська (№60-76) капремонт пішохідної доріжки та озеленення — 298 тис. грн, будівництво автопарковок з елементами благоустрою (площа Рекунова — майже 1,5 млн грн).

Попсуй переконувала, що це експертні звіти — реальні суми будуть менші. Маркушин доповнив: мовляв, щоб не було маніпуляцій, тут фігурують різні свердловин. Дешевші — для поливу парків, у них менша глибина, потужність тощо.

На думку члена виконкому Андрія Гірника, у кошторисах як мінімум кожен четвертий пункт має стосуватися видатків на розвиток Гостомеля. Це все — виходячи з того, скільки селище генерує коштів до бюджету Ірпеня і скільки їх повертається.

Читайте ще:  Броварськими поліцейськими вилучено боєприпаси

Виконком в Ірпені: несподівано оприлюднені кошториси та зв’язок земельних ділянок Віктора Гуріна з витоком газу

Багато років у Гостомелі не вирішуються важливі проекти. Так, Гостомельський склозавод перераховує до ірпінської скарбнички 40 млн грн лише податку на доходи фізичних осіб. Але назад “повертаються” роботи на суттєво менші суми.

Гостро стоїть проблема із світлофорами, зокрема по центральній вул. Свято-Покровській, яка є магістральною трасою. Нею рухається великий потік транспорту. Як наслідок — часто трапляються аварії, машини збивають людей.

Ірпінські чиновники узяли це до уваги та пообіцяли по-можливості вирішувати згадані проблеми, запропонували подавати відповідні проекти.

Ще на засіданні погодили тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає ТОВ “ЖИТЛОКОМ-СЕРВІС”. Так, для мешканців першого поверху та вище будинків по вул. Котляревського, 31-а, б — відповідно 5,26 і 5,98 грн; вул. Полтавська, 64-в та Северинівська, 105-з, -п — 5,27 і 5,97 грн за 1 м2.

Управління освіти та науки виділяє директору НВО “ІЛІТ-МАН” Ірпінської міської ради Лесі Харітоненко службове житло. Можна сказати, що керівнику ліцею, який вважають дітищем Попсуй, пощастило.

Останнім питанням було присвоєння адресних номерів ділянкам Віктора Гуріна по вул. Пушкінській, 61-б. Проте члени виконкому утрималися. До цього підштовхнули аварія на газовій мережі та необхідність привести у відповідність цільове призначення землі.

Теги: благоустрій, виконком, Гостомель, дороги, забудова, Земля, ирпень, ІЛІТ, Ірпінська рада, ірпінь, Карплюк, київщина, Маркушин, Освіта, Попсуй, Приірпіння, Семко, Христюк Розділи: Головне, Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *