Виконком у Вишгороді

493 0 0

У Вишгороді відбулося засідання виконавчого комітету. Зі своїми пропозиціями виступили представники громадської організації “Чисто.Вишгород”.  За словами активістки Наталії Вітер, головна мета —  мотивувати вишгородців відмовитися від надмірного використання поліетиленових пакетів, які пропонують у всіх магазинах та ринку.

Тож, вже найближчим часом можна буде побачити надписи Стоп кульок! Усім торба” на асфальті перед супермаркетами у центрі міста, а потім і по всьому Вишгороду. На виконкомі розглядали і інші питанн. Зокрема, під час засідання члени виконкому проголосували “За” демонтаж незаконного автозаправного пункту на вулиці Набережній 20.

Сьогодні на території Вишгорода таких заправок близько десятка. Нелегали працюють без будь-яких дозвільних документів із чисельними порушеннями норм техногенної безпеки. АЗС розташовують біля житлових і громадських будівель, що становить пряму загрозу життю та здоров’ю громадян. За словами міського голови Олексія Момота, вже знайдено спецтехніку, яка може демонтувати такі нелегальні заправки.

 

 

 

Читайте ще:  У Києві на Контрактовій площі оселилися «дивовижні звірі»

Теги: благоустрій, виконком, Вишгород, Влада, Діти, екологія, забудова, Земля, київщина, міська рада, Погляд, Ремонт, сесія, Суспільство Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *