Виконком у Боярці: зрізають дерева, упорядковують квартирний облік та підвищують тарифи

185 0 0

8 листопада в Боярській міській раді провели засідання виконавчого комітету. На зібранні були присутні 11 членів виконавчого комітету.

В рамках засідання депутати затвердили новий тариф на вивезення твердих побутових відходів у вихідні дні по вулицях Незалежності, Кібенка, Київській та Хмельницького. Якщо раніше вартість послуги становила 8 гривень, то тепер зросла до 14. Причина – звернення комунального підприємства «Боярське ГВУЖКГ», яке змушене підвищувати тарифи через збільшення мінімальної заробітної плати та вартості паливно-мастильних матеріалів. Також зазначають, що наразі сміття вивозитимуть у село Погреби Васильківського району.

Виконавчий комітет також проголосував за затвердження Положення про квартирний облік. Громадяни пільгових категорій, що проживають на території Боярської міської ради, мають право стати в чергу та претендувати на отримання квартири.

Присутні на засіданні прийняли рішення розширити проїзну частину вулиці Соборності на прохання представників заводу «Венс». Члени виконавчого комітету планують зобов’язати представників підприємства розробити схему руху та погодити її спочатку в поліції, а потім – у міській раді.

Також були прийняті рішення про зрізання сухих дерев у Боярці та утеплення зовнішньої стіни Будинку культури.

Читайте ще:  У Вишневому забудовнику вручили постанову про примусове припинення будівництва

Теги: Боярка, Боярська міська рада, будівництво дороги, вивезення сміття, Виконавчий комітет, Олександр Зарубін, Рішення, тарифи Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації