Вокальні таланти шукатимуть на Васильківщині

325 0 0

16-17 листопада у с. Мар’янівка Васильківського району заплановане проведення міжнародного конкурсу вокального мистецтва імені І. С. Козловського для обдарованих дітей малих територій під назвою «Пошук нового звучання».

Вокальні таланти шукатимуть на Васильківщині

Щоб відродити кращі традиції вокальних жанрів, знайти співочі таланти серед дітей та молоді малих територій, встановити творчі контакти та дружні зв’язки між обдарованою молоддю різних регіонів України, на Васильківщину з’їдеться більше сотні талановитих юних співаків.

І.С.Козловський
Чому місцем проведення конкурсу обрано саме Мар’янівку? Відповідь проста – це батьківщина та місце творчого становлення Івана Семеновича Козловського (1900-1993), народного артиста України і колишнього Радянського Союзу, лауреата численних премій. Його ім’я входить у десятку кращих тенорів світу! І саме у Мар’янівці видатний український тенор заспівав вперше! Всесвітню славу Івану Козловському приніс його чудовий голос і поєднання народних мотивів з класикою. У його репертуарі класичні шедеври Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, Лисенка, Гулака-Артемовського, Глінки, Бородіна, Чайковського, Ліста, Рахманінова; вокальні твори українських композиторів та українські народні пісні і романси. Все своє життя він присвятив музиці та пошуку нового звучання.

Читайте ще:  У Барищівці горіла квартира

Музей І.С.Козловського
Тож саме у Мар’янівці у 1994 році було створено Меморіальний музей-садибу Івана Семеновича Козловського, присвячений його життю і творчості.
Організаторами заходу є ГС «Мережа Глобального договору в Україні», КЗ ВРР «Мар’янівська ДМШ ім. І.С.Козловського», за підтримки Українського культурного фонду.
Місце проведення: Київська обл., с. Мар’янівка, вул. Шкільна 1
Джерело: «Пошук нового звучання»

Теги: Васильківщина, Вокальні таланти, Діти, міжнародний конкурс, Пошук нового звучання Розділи: Анонси, Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації