Влітку цього року розпочнуть капітальний ремонт Бабинецької школи

960 0 0

Відразу два проекти «Капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження двоповерхової будівлі Бабинецької ЗОШ I-III ступенів» та «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кооперативна» увійшли в програму на співфінансування між Бабинецькою селищною радою та Київською обласною радою (15/85%).

На 23-й позачерговій сесії, яка відбулася 15 травня, було затверджено оплату з бюджету Бабинецької селищної ради в сумі 395714 грн. та 224760 грн. відповідно та підписано договір на співфінансування з Головою Київської обласної ради.

«Побудована наша школа була у 1963 року. З того часу капітального ремонту будівлі не було. Тож це дуже важливе питання», – розповідає заступник директора школи з НВР в Бабинецкая ЗОШ Олена Боярчук, – «Заміни потребують вікна та дах навчального закладу. Також капітального ремонту потребує спортивна зала, але доки там протікає дах, зробити ремонт неможливо. Ми вдячні селищній раді за проведену роботу з підготовки проекту по енергозбереженню. Чекаємо на початок робіт».

Як повідомляють у Бабинецькій селищній раді, орієнтовно будівельні роботи щодо капітального ремонту школи та дороги мають розпочатися у липні–серпні цього року.

Читайте ще:  Вогнеборці ліквідували загорання лісової підстилки на Броварщині

«За підтримки депутатів Київської обласної ради Кармазіна С.В. та Федорченка С.М. і Бородянської РДА наші два проекти увійшли в програму на співфінансування між Бабинецькою селищною радою та Київською обласною радою», – розповідає голова Бабинецької селищної ради Купраш Андрій Олександрович, – «Проект «Капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження двоповерхової будівлі Бабинецької ЗОШ I-III ступенів» плануємо реалізувати протягом трьох років. Першочергово розпочнуться роботи щодо ремонту даху навчального закладу. На наступний рік чекаємо на заміну вікон, а на завершальному етапі – утеплення будівлі. В свою чергу проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кооперативна» буде реалізований в цьому році».

Теги: АндрійКупраш, Бабинці, Бородянський район, капітальний ремонт, школа Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *