Війна за земельну ділянку

493 0 0

 

В Ірпені на вулиці Гоголя тривають суперечки між 2 власниками, щодо земельної ділянки. Ще 40 років тому Галина Білик взяла в оренду цю територію, однак не приватизувала її.
Господиня, впродовж багатьох років, вела тут домашнє господарство. Однак, не так давно у цієї землі з’явився новий власник, який почав знищувати багатолітні дерева.
Новий господар стверджує, що отримав ділянку в Ірпінській міськраді. Всі відповідні документи, начебто, має. Показувати їх знімальній групі відмовився. Каже, що нікому зла не бажає і намагається віднайти спільну мову з сусідами.
Однак у юриста, до якого звернулася за допомогоюГалина Білик зі своїм чоловіком, зовсім інша точка зору на цей конфлікт.
Скільки триватиме ця суперечка і на чию користь вирішиться сказати важко. Отже, в кого лишилися незавершені земельні справи, не чекайте, доки хтось прийде і скаже, що це вже не ваше.

Читайте ще:  У Тарасівці чергова сесія: проектів рішень ніхто не бачив

Теги: забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Погляд, поділ, Приірпіння, Суперечка, Суспільство Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації