Війна проти сміттєзвалища поблизу Бородянки

948 0 0

28 серпня в Бородянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання щодо роботи полігону твердих побутових відходів поблизу Бородянки. Це стихійне сміттєзвалище вже більше 2-х років отруює життя мешканцям села Нове Залісся.

Величезні груди сміття лежать на 13 гектарах, яке утримує підприємство “Утілсервіс”. Представник фірми каже, санітарних норм дотримуються.

А ще запевняє, що роблять все можливе, аби зменшити ввіз сміття на полігон.

Проте, для представників Держгеокадастру інформація щодо існування підприємства “Утілсервіс” є новою, адже жодних документів до державної служби не надавалося.

Тим часом, полігон продовжує тонути у горах сміття. Страждають не лише люди, а й ліси, які розташовані навкруги. Лише за останні дні тут зафіксували 9 випадків загоряння. В Держслужбі з надзвичайних ситуацій наголошують, що потрібно створити спеціальну комісію та вказати на неналежне утримання лісових масивів

Більше двох годин громада села разом з представниками влади вкотре вирішували долю сміттєзвалища. Однак кінцевого результату так і не досягли. Засідання перенесли на 12 вересня, тож “Погляд”і надалі буде повідомляти про перебіг подій.

Читайте ще:  Бородянка сьогодні залишилася без газа

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, екологія, Єкологія, київщина, Погляд, Приірпіння, сміття Розділи: Бородянка
share TWEET SHARE share
Схожі публікації