Відпочивай із розумом, особливо біля води

480 0 0

У таку спекотну пору практично кожній людині хочеться відпочити біля найближчої водойми. Проте не всі пам’ятають про правила безпеки на воді.

Відпочивай із розумом, особливо біля води
Для Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області профілактика загибелі та травмування людей під час відпочинку на водних об’єктах є одним із пріоритетних завдань. Адже люди, які відпочивають на березі річки чи ставка, не завжди дотримуються правил безпечної поведінки, що створює потенційний ризик виникнення надзвичайної ситуації. Тому на сьогоднішній день у Київській області зареєстровано 59 летальних випадків, які трапились на воді у 2018 році, три із них у липні на території Васильківського району: Лосятині, Калинівці та Липовому скитку.
У зв’язку з цим 6 серпня співробітники служби порятунку провели рейд по водних об’єктах Васильківщини. Під час заходу було проведено масово-роз’яснювальну роботу щодо попередження нещасних випадків на воді та дотримання основних норм безпечної поведінки серед відпочиваючих. Рятувальники нагадали основні правила поведінки на воді, зокрема:
– купатися потрібно у спеціально відведених та обладнаних для цього водоймах;
– заходити у воду лише у знайомих для вас місцях;
– купатися тільки у тверезому стані та бажано у компанії з кимось, особливо, якщо ви не впевнені у своїх силах;
– перед стрибками перевіряти глибину та наявність сторонніх предметів у воді.

Читайте ще:  Активісти під стінами КабМіну протестували проти незаконних будов


Також працівники служби порятунку роздали листівки з переліком дій при виявленні підозрілих (вибухонебезпечних) предметів та наголосили, що небайдужість може врятувати чиєсь життя! Тож у разі виникнення надзвичайної ситуації потрібно телефонувати за номером пожежно-рятувальної служби «101» або швидкої допомоги «103».

Фотоматеріали надані Васильківським РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Теги: безпека на воді, Васильків, Відпочинок, водойми, роз"яснювальна робота Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

142 queries in 1,460 seconds.