Відбулась 56 сессія Ірпінської мїськради

650 0 0

 

Чергова, 56 сесія Ірпінської міськради розпочалась із депутаського звернення Сергія Глиняного з вимогою зняти з порядку денного питання про виділення земельної ділянки для будівництва закладів охорони здоров’я по вулиці Давидчука, 52-в., Депутат переконаний, що це ще одна завуальована спроба захопити для житлової забудови останню відпочинкову зону в районі БТР . Відмова головуючої на сесії Анастасії Попсуй дослухатися аргументів опозиційного депутата спричинила обурення присутніх на засіданні мешканців мікрорайону. Щоб вгамувати при страсті, в.о. голови оголосила перерву, а в бій кинувся Олександр Маркушин.

Йдеться про територію площею в два гектари, порослу столітніми дубами, навпроти стаціонару дитячої лікарні. Обурені мешканці району наполягають на збереженні цієї ділянки для відпочинку. Під такою вимогою підписалося близько тисячі жителів БТР. Адже “залишки” ландшафтного заказника “Мужеловський” остання не обнесена парканом місцина, де можна провести дозвілля. Згідно з Державними будівельними нормами, таких територій в цьому районі мало б бути не менше 18 гектарів, а є лише заказник “Криничка” площою меншою вдесятеро.
Але більшість депутатів не зважила на будь які доводи і проголосувала всупереч проханню місцевих мешканців. Хоча і напередодні представники громади офіційно надали пані Попсуй і зібрані підписи і свої вимоги.
Загалом на сесії розглянули близько 150 питань. На вулицях Чехова, Пушкінській, Зафіри Алієвої та 11 Лінії дозволили звести багатоповерхівки.

Читайте ще:  Суть конфлікту Зіневич — Карплюк

Теги: благоустрій, виконком, Гостомель, екологія, забудова, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, сесія Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації