«Від Миколая до Різдва»: у Василькові безкоштовно виступить хор ім. Г. Верьовки

218 0 0

14 січня у Василькові у день, коли святкують Старий Новий рік, для жителів міста і району відбудеться концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Григорія Верьовки. Святкова програма «Від Миколая до Різдва» нікого не залишить байдужим.

Місце проведення – міський будинок культури (вул. Володимирська, 2). За повідомленням Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини, вхід на концерт вільний. Початок о 17.00.

«Від Миколая до Різдва»: у Василькові безкоштовно виступить хор ім. Г. Верьовки

Варто зазначити, що Національний заслужений академічний український народний хор ім. Григорія Верьовки існує вже більше 75 років, адже заснований як український професійний хоровий колектив ще у вересні 1943 року в Харкові. Організатором і першим керівником колективу був Григорій Верьовка, який очолив його разом зі своєю дружиною Елеонорою Скрипчинською.

До першого складу хору увійшли 134 виконавці: 84 хористи, 34 артисти оркестру, 16 артистів балету. Починаючи з 1944 року, колектив базується в Києві. Хор Верьовки, який нині налічує більше 150 учасників, давав гастролі у Мексиці, Канаді, Франції, Швейцарії, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччині та низці інших країн світу.

Він постійно бере участь у великих українських державних заходах, має багато національних і міжнародних відзнак. Тож і у васильківчан тепер є можливість оцінити творчість відомого далеко за межами України колективу.

Фото з інтернет-ресурсів

Читайте ще:  У Василькові оперативно затримано викрадача автомобіля

Теги: Безкоштовно, Васильків, Васильківський район, виступ, концерт, святкова програма, хор ім. Г.Верьовки Розділи: Анонси, Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації