Від екологічного забруднення потерпає околиця житлового району Ворзеля

490 0 0

Викладач та професор одного з київських університетів. Через його господарську діяльність від екологічного забруднення потерпає  околиця житлового району Ворзеля. Так стверджують мешканці прилеглих будинків. А в сусідки навіть зруйновано паркан, який огороджував щойно створений молодий сад.

Викопав канаву і зливає відходи. Йдеться не про стічні води, а йдеться про те що в нього на цій земельній ділянці декілька сот баранів, яких він незаконно вирощує, не маючи жодних дозволів, ні щеплень, ні погоджень зі станціями, ні екологічних. Просто він купив собі 200 баранів і на своїй земельній ділянці, яка призначена для обслуговування житлового будинку

Людина, яка вважає себе поважною. Він викладач, професор в одному з київських університетів, він с поважної родини, його батько так само був поважною людиною, професором, академіком

Ведення фермерського господарства не зареєстровано, таким чином, відсутня організація санітарно-захисної зони, протяжність якої має бути більше 200 метрів від житлового району.

В свою чергу, професор Пахомов запевняє всіх в тому, що з селищною радою Ворзеля питання погоджено, документи на ведення фермерства у нього є. Ось тільки на вимогу представників ради надавати їх відмовився.

Читайте ще:  На Вишгородщині «некерований» світлофор відрегулювали

Заступник селищного голови Ворзеля здивований таким заявам.

В тому році, в 2017 році, сусіди разом з Пахомовим приходили до нас в раду, аби вирішити питання полюбовно. Як ми бачимо, на сьогоднішній день питання не вирішено.

За висновками головного управління держпродспоживслужби в Київській області, окрім забруднення земель речовинами шкідливими для життя та здоров’я, власник отари незаконно заволодів грунтовим покривом земель, порушив правила охорони та використання надр.

Відходи, залишки, можуть попадати і в грунтові води, і якщо люди поруч користуються колодязною водою, можуть попадати і в воду поверхневих джерел, якими можуть користуватися люди

Чоловік може понести адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері охорони природи та використання природних ресурсів. Таким чином, виплатити штраф до 5 тисяч гривень.

Однак пан Пахомов все одно не вбачає в своїх діях порушень законодавства.

Чоловік просив надати 3 місяці, щоб прибрати з території сусідки тварин, але в результаті емоційних переговорів, представники селищної ради та держпродспоживслужби поставили професору суворі умови — впродовж одного місяця професор-скотар повинен ліквідувати яму з нечистотами та обрати інше місце для випасання тварин.

Читайте ще:  Що хвилює жителів Ірпеня?

Теги: благоустрій, Відносини, Влада, Ворзель, Грощі, Забруднення, київщина, міська рада, Питання, Питання Влада, Погляд, Приірпіння, Сусіди, Сусіди Влада Розділи: Ворзель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *