Велосотка у Білій Церкві

510 0 0

Велосотка у Білій Церкві
У місті Біла Церква в черговий раз відбулася Велосотка «Білоцерківський стандарт». Для участі в змаганнях приїхали близько 150 спортсменів з різних регіонів України.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, більша частина велосипедистів представляли Білу Церкву та Білоцерківський район. Серед учасників змагань були як професіонали, так і аматори велоспорту.

Маршрут змагань організатори проклали мальовничими дорогами Білої Церкви, Білоцерківського та Володарського районів. За словами організатора Велосотки «Білоцерківський стандарт» Вікторії Бірюкової, метою цих змагань є популяризація активного способу життя і аматорського велоспорту: «Оскільки це не гоночний формат, а марафонський, головна мета учасників – подолати маршрут. На дистанції передбачено три контрольних пункти у селах Бикова Гребля, Пархомівка, Щербаки. Там волонтерами заходу буде організовано перепочинок велосипедистів з освіжаючими напоями, солодощами та гарячим харчуванням. Крім спортивного інтересу, в місцях контрольних пунктів, учасники змагань матимуть можливість дізнатися про місцеві архітектурні пам’ятки».

Організатори зазначають, що Білоцерківська велосотка має свій визначений маршрут, який називається – стандарт. Цей маршрут вважають унікальним в Україні. На старті велосипедистів привітав міський голова Геннадій Дикий, крім того підтримати спортсменів до Білої Церкви приїхав організатор першої в Україні велосотки в Одесі – Леонід Ржепижевський.

Читайте ще:  Відновили «дерев’яний» маршрут у Білій Церкві

Велосотка у Білій Церкві

Фінішували велосипедисти в урочищі Голендерня. Усі учасники, які дісталися фінішу отримали медалі. Кубки та призи отримали перші учасники, хто дістався фінішу. Серед чоловіків перемогу виборов – Борис Бакуринський (м. Київ, час – 2год.06 хв.). Фіналістом з числа жінок стала – Галтна Насонова (м. Київ, час – 2 год. 52 хв).

Окремі учасники отримали заохочувальні призи від спонсорів та партнерів змагань: романтичні пари, які перетнули фініш, тримаючись за руки та сім’ї із дітьми до 18 років, які разом подолали дистанцію.

Фото з інтернет-ресурсів

Теги: Біла Церква, Велосотка, спорт Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації