Васильківська «Венеція» зазнає серйозної реконструкції

870 0 -1

Васильківський парк "Венеція" сьогодні

У Василькові 1 серпня 2018 року розпочнуться роботи з реконструкції скверу з пам’ятником Воїнам-інтернаціоналістам, більш знаного серед жителів міста як парк «Венеція», що знаходиться у центрі міста між вулицями Шевченка та Грушевського.
Замовником робіт виступає Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, підрядником визначено ТОВ «Тетрастрой», субпідрядником – ПП ПНВП «Стиль-майстер», технічний нагляд здійснюватиме Станіслав Прищ. Реконструкція триватиме до 31 грудня 2019 року. Її очікувана вартість – 22 мільйони 357 тисяч грн.
У зв’язку з початком такого масштабного проекту у Василькові 31 липня 2018 року міський голова Володимир Сабадаш провів робочу нараду з проектантами та виконавцями робіт, на якій обговорювались питання підключення до електричних мереж для виконання робіт, розташування «Сонячного дерева» – штучного металевого каркасу із сонячними панелями для безкоштовної зарядки телефонів та роздачі WI-FI.

Васильківський парк після реконструкції
Такі «Сонячні дерева» встановлені вже в багатьох українських містах. Основна ідея реконструкції скверу полягає в наданні території нового функціонального змісту, створенні комфортного середовища для перебування відвідувачів, сучасних принципів планування з використанням модернових елементів благоустрою та освітлення, урахування ідеї стійкого розвитку при формуванні зелених насаджень. Велика пішохідна зона, сухий фонтан, значна кількість різнотипних малих архітектурних форм та параметрична альтанка перетворить цю територію на улюблене місце відпочинку васильківчан.

Читайте ще:  Топінг чи знищення дерев у Василькові?

Теги: Васильків, Васильківська "Венеція", парк, реконструкція, сквер Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *