Васильків і грузинське місто Горі підписали угоду про співпрацю

395 0 0

Нещодавно українська делегація із Василькова у складі першого заступника Васильківського міського голови Володимира Гурєєва, депутата міської ради, завідувача сектору охорони культурної спадщини Олени Шпильової, громадського діяча Анни Оксаніченко відвідала грузинське місто Горі для налагодження співпраці у сферах будівництва, благоустрою територій, культури, освіти, охорони здоров’я, туризму, спорту тощо.


Зустріч із грузинськими посадовцями за участі мера муніципалітету міста Горі Констянтина Тавзарашвілі, віце-мера, доктора медичних наук Еке Сухишвілі і представників органів місцевого самоврядування мала великий успіх. Про це засвідчив той факт, що на наступний день після від’їзду української делегації мер Горі прийшов на роботу у вишиванці.

Грузинський мер м. Горі у вишиванці
Наступним кроком буде приїзд грузинської делегації у Васильків на святкування Дня міста – 8 вересня 2018 року. Про це розповів журналісту ІА «Погляд» перший заступник міського голови Володимир Гурєєв: «До 8 вересня обидві сторони мають підготувати список пропозицій щодо обміну досвідом, а під час зустрічі ми ними обміняємось. Після цього буде створена єдина програма майбутніх дій. Зокрема, у грузинських колег є досвід залучення європейських коштів, адже вони вибороли грант у розмірі 600 тисяч євро на розбудову свого міста. Оскільки наші народи дуже співочі і нас об’єднує багато спільних думок та історія, плануємо обмінюватися культурною спадщиною, досвідом роботи з масових видів спорту, організовувати відпочинок дітей у літніх таборах на взаємній основі».

Читайте ще:  Звіт Лариси Федорук. У Ворзелі селищний голова прозвітувала про свою роботу за 2017 рік

Підписання угоди про співпрацю Василькова і грузинського міста Горі

Теги: благоустрій, Васильків, відпочинок дітей, грузинський мер у вишиванці, Грузія, делегація, Культура, місто Горі, обмін досвідом, спорт, угода про співпрацю Розділи: Васильків, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *